Ņujorkā Trampu izmanto gan Halovīnu tērpos, gan ubagošanai; Kristīnes otrā dienasgrāmata

Komentāri

Tas daudzkārt ticis atkārtots, bet šīs patiesi ir vēsturiskas vēlēšanas. Ne vien uz Balto namu šoreiz pretendē sieviete, bet arī šo amatu pirmo reizi iekāro bagātākais cilvēks, kāds jebkad ir centies kļūt par ASV prezidentu, Donalds Tramps.

Visiem par lielu pārsteigumu, aptaujas uzrāda, ka starpība sāk sašaurināties. Nu jau Tramps Klintonei iepaliek par procentu vai diviem, kas ir vien statistiskās kļūdas ietvaros.

Jāatzīst, ka Trampa tēls ir pietiekami kolorīts, lai kalpotu par veidu, kā cilvēkiem piepelnīties. Kāds puisis pat aicina ziedot dolāru, vai citādāk viņš balsos par Trampu, un, ticiet man, tas strādā.

Ņujorkas ielās sastaptie jaunieši gan solās balsot par Klintoni, jo Tramps apkaunojot valsti. Lai arī neesot Klintones atbalstītāji, izvēle nav grūta. Viņi uzskata, ka Trampa ievēlēšana vairos seksismu un rasismu.

TEDS, ņujorkietis
Es atbalstu Hilariju Klintoni. Es uzskatu, ka mums valdībā vajag pieredzējušāku cilvēku. Kaut gan es nedomāju, ka viņa ir pats piemērotākais cilvēks šim darbam, bet, ja salīdzina ar Donaldu Trampu, nav divu domu. Mēs nevaram palielināt rasismu, seksismu, nicīgi izturēties pret ieceļotājiem. Amerikā ir vērtības. Visi šeit ir ieradušies, lai būtu daļa no viena.

 

Amerikā plaši tiek svinēts arī Halovīns, kurā šoreiz plaši tika apspēlēta ASV vēlēšanu tēma. Starp kostīmiem netrūka gan Trampi, gan Hilarijas un pat viņu abu apvienojumu.

 

Foto

Nākamā dienasgrāmata jau rīt!

Lasi vēl