Komentāri
Ņujorkā, iespējams, atriebības dēļ nogalināti divi policisti
(Foto: LETA)

Ņujorku satricinājusi divu policistu slepkavība. Kāds melnādains vīrietis, iespējams, atriebjoties par skandalozo melnādainā pusaudža slepkavību šogad augustā, Misūri štatā, nošāvis divus policistus. Slepkava pēc tam izdarīja pašnāvību.

Tiek ziņots, ka uzbrucējs abus policistus – Rafaelu Ramosu un Vendžianu Liu – gaidīja slēpnī. ”Viņus noslepkavoja tikai uniformu dēļ,” komentējot notikušo, pavēstīja Ņujorkas policijas  vadītājs Viljams Bratons. Šis ir pirmais uzbrukums Ņujorkas policistiem kopš 2011. gada.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Uzbrucējs esot pienācis pie policijas auto, kurā atradās policisti, un raidīja šāvienu cauri stiklam. Lode, caururbjot viena policista galvu, trāpīja arī pie stūres sēdošā policista galvā. Uzbrucējs pēc slepkavības meties bēgt, viņam sekojuši policisti. Kādā metro stacijā, nespējot aizmukt no policistiem, bēglis izdarīja pašnāvību.

Slepkava izrādījās 28 gadus vecais Ismails Brinslijs, kurš īsi pirms nozieguma izdarīšanas sociālo tīklu vietnē Instagram bija atstājis vēstījumu ”Viņi paņēma vienu no mums.. Paņemsim divus no viņiem.” (”They Take 1 Of Ours … Let’s Take 2 of Theirs.”). Izmeklētāji uzskata, ka ar šo vēstījumu Brinslijs domā šogad augustā policista nogalināto melnādaino pusaudzi. Uzbrucējs arī Facebook bija citējis rindas no korāna.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl