Ņujorkā cilvēku pūlī ietriecas automašīna; ir cietušie

Komentāri
Ņujorkā cilvēku pūlī ietriecas automašīna; ir cietušie
Foto: Reuters / Scanpix

Vienā no centrālajām Ņujorkas vietām, Taimskvērā, pūlī iebraucot automašīnai, ir vairāki cietušie un arī bojāgājušais, ziņo britu raidorganizācija BBC.

Tiek vēstīts, ka cietuši vismaz 22 cilvēki, bet bojā gājusi kāda 18 gadus veca meitene, kuras 13 gadus vecā māsa arī ir starp cietušajiem. Pēc atbildīgo dienestu sniegtās informācijas automašīnas vadītājs ir aizturēts un notikuma vieta norobežota.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Publiskotā informācija liecina, ka 26 gadus vecais vīrietis Ričards Rojass ir bijušais karavīrs un ASV pilsonis. Uzsākta pārbaude par to, vai viņš nav vadījis spēkratu alkohola reibumā. Noskaidrots arī, ka šis vīrietis jau divreiz ir arestēts saistībā ar braukšanu reibuma stāvoklī – tas noticis 2008. un 2015. gadā.

Foto

Viens no ievainotajiem paudis pārliecību, ka autovadītāja rīcība izskatījusies apzināta, ar nolūku nogalināt. Pēc aculiecinieku teiktā, pirms auto ietriecās cilvēkos, tas braucis pa pretējā virziena joslu.

“Pagaidām nav indikāciju par to, ka tas varētu būt terorakts,” norādījis Ņujorkas mērs Bils de Blasio.

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 8

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Lasi vēl