Ņujorkā aiztur vīrieti, kurš iegājis Svētā Patrika katedrālē ar divām benzīna kannām

2 komentāri

Ņemot vērā ugunsnelaimi Parīzes Dievmātes katedrālē, Ņujorkas policistus aizdomīgus darījis kāds 37 gadus vecs vīrietis, kurš iegājis Svētā Patrika katedrālē, nesdams divas benzīna kannas, degšķidrumu un šķiltavas. Šis cilvēks ir aizturēts un pratināts. 

Vīrietis piebraucis pie 19. gadsimtā celtās katedrāles, apstaigāja tās teritoriju un pēc tam atgriezās pie automašīnas, no kuras izcēla benzīnu un degšķidrumu, un devās uz katedrāli. Dievnamā viņu uzrunāja apsargs.

“Apsargs jautāja, kurp viņš dodas, un informēja, ka katedrālē nevar ienākt ar šādiem priekšmetiem. Tobrīd acīmredzot uz grīdas izšļakstījās benzīns, un vīrietis apgriezās un aizdevās prom,” stāsta Ņujorkas policijas departamenta pārstāvis Džons Millers.

Katedrāles apsargs par notikušo paziņoja policistiem, kas patrulēja ārpus katedrāles. Viņi vīrieti aizturēja. Vīrietis skaidrojis, ka gribējis cauri katedrālei iziet uz Medisona avēniju un ka viņa automašīnai beigusies degviela, taču policisti pārbaudīja, ka tie bijuši meli – degviela mašīnā bija.

“Viņu pašlaik pratina. Grūti pateikt, kādi bija viņa nodomi, bet es domāju, ja pēc Parīzes Dievmātes katedrāles degšanas cilvēks var ienākt tādā zīmīgā vietā kā Svētā Patrika katedrāle, nesot četrus galonus benzīna, divas pudeles degšķidruma un šķiltavas, tas ir pamats satraukumam,” pauž Millers.

Aizdomās turamais jau agrāk nonācis policijas uzmanības lokā.

2 komentāri