Noziedznieki draud Čehijā izplatīt Ebolas vīrusu

Komentāri
Noziedznieki draud Čehijā izplatīt Ebolas vīrusu
Foto: AFP/LETA

Pagaidām nenoskaidroti noziedznieki piedraudējuši Čehijā izplatīt Ebolas vīrusu, ja viņiem nesamaksās vienu miljonu eiro virtuālajā valūtā Bitcoin, ziņo Čehijas policija.

Valsts lielākā privātā televīzija vakar publiskojusi šantāžistu e-pasta vēstuli, kuri apgalvo, ka viņu rīcībā ir kāda Libērijā inficēta pacienta “bioloģiskais materiāls”. Šantāžisti pieprasa vienu miljonu eiro virtuālajā valūtā Bitcoin, sakot, ka to var samaksāt vairākās daļās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Noziedznieki izmanto ļoti modernas komunikācijas metodes, norāda Čehijas amatpersonas. Plašāka informācija gan pašlaik netiek sniegta.

Ja šantāžisti tiks notverti, viņiem draud līdz 12 gadiem cietumā.

Pasaules Veselības organizācijas dati liecina, ka patlaban ar Ebolas vīrusu inficējušies vairāk nekā desmit tūkstoši cilvēku.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl