Komentāri
Novērsts kārtējais terorakts Vācijā! Divi vīrieši plānoja uzbrukumu iepirkšanās centrā

Kamēr Vācijas policija turpina izmeklēt pirmdien Berlīnē sarīkoto teroraktu, Vācijas rietumu pilsētā Dīsburgā drošības dienesti aizturējuši divus vīriešus, kuri tiek turēti aizdomās par jaunu teroraktu plānošanu.

Aizturētie ir brāļi 28 un 31 gada vecumā. Ir aizdomas, ka viņi plānojuši uzbrukumu iepirkšanās centram  Ziemeļreinas-Vestfālenes federālās zemes Oberhauzenes pilsētā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Mēs pašlaik izmeklējam, cik tālu bija pavirzījušies sagatavošanas darbi un vai bijuši iesaistīti vairāk cilvēku,” paziņoja policija.

Vācijas policija turpina meklēt arī tunisieti Anisu Amri, kurš tiek turēts aizdomās par slaktiņa sarīkošanu Berlīnes Ziemassvētku tirdziņā, nogalinot 12 cilvēkus un ievainojot vairākus desmitus.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl