Komentāri
Novērsts kārtējais terorakts Vācijā! Divi vīrieši plānoja uzbrukumu iepirkšanās centrā

Kamēr Vācijas policija turpina izmeklēt pirmdien Berlīnē sarīkoto teroraktu, Vācijas rietumu pilsētā Dīsburgā drošības dienesti aizturējuši divus vīriešus, kuri tiek turēti aizdomās par jaunu teroraktu plānošanu.

Aizturētie ir brāļi 28 un 31 gada vecumā. Ir aizdomas, ka viņi plānojuši uzbrukumu iepirkšanās centram  Ziemeļreinas-Vestfālenes federālās zemes Oberhauzenes pilsētā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Mēs pašlaik izmeklējam, cik tālu bija pavirzījušies sagatavošanas darbi un vai bijuši iesaistīti vairāk cilvēku,” paziņoja policija.

Vācijas policija turpina meklēt arī tunisieti Anisu Amri, kurš tiek turēts aizdomās par slaktiņa sarīkošanu Berlīnes Ziemassvētku tirdziņā, nogalinot 12 cilvēkus un ievainojot vairākus desmitus.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl