Noslepkavotās ASV blogeres Gabijas Petito līgavainis miris pašnāvībā

0 Komentāru
Noslepkavotās ASV blogeres Gabijas Petito līgavainis miris pašnāvībā
22 gadus vecā Gabriela Petito, par kuru tika ziņots par bezvēsts pazušanu 2021. gada 11. septembrī pēc tam, kad viņa kopā ar savu draugu furgonā bija ceļojusi pa valsti un nekad neatgriezās mājās, fotoattēlā kopā ar Braienu Londriju. (REUTERS/SCANPIX)

Noslepkavotās, treilerī pa ASV ceļojušās blogeres Gabijas Petito līgavainis Braiens Londrijs izdarījis pašnāvību, teikts viņa ģimenes advokāta publiskotajā paziņojumā.

Londrijs atgriezās no ceļojuma bez savas līgavas, kuras ķermenis vēlāk tika atrasts Vaiomingā.

Lasi vēl: ASV pēc ceļojuma ar līgavaini pazudusī jauniete atzīta par noslepkavotu

Viņš tika izsludināts meklēšanā vairāk nekā mēnesi, iekams tika atrasts viņa ķermenis.

Tikmēr Londrija ķermenis tika identificēts pagājušajā mēnesī, izmantojot viņa zobārstniecības dokumentus.

Policija Londriju bija raksturojusi kā personu, kas bija ieinteresēts Gabijas Petito nāvē.

“Kriss un Roberta Londriji ir informēti, ka viņu dēla nāves cēlonis bija šauta brūce… un nāves veids bija pašnāvība. Viņi joprojām sēro par sava dēla zaudējumu,” paudis ģimenes advokāts Stīvens Bertolino.

22 gadus vecās Petito un viņas 23 gadus vecā līgavaiņa lieta izraisīja valsts mēroga plašsaziņas līdzekļu uzmanību. Pāris sociālajos medijos bija dokumentējis savu vasaras ceļojumu ar furgonu pa nacionālajiem parkiem.

Petito vecāki ziņoja par viņas pazušanu 11. septembrī pēc tam, kad viņi nebija varējuši ar viņu sazināties divas nedēļas. Viņas ķermenis 19. septembrī tika atrasts Vaiomingā, kur pāris bija ceļojis. Vēlāk tika konstatēts, ka viņa ir nožņaugta.

Galu galā izrādījās, ka Londrijs 1. septembrī atgriezās Floridā bez līgavas. Viņas ģimene vairākkārt aicināja meitenes līgavaini un viņa ģimeni sadarboties ar izmeklētājiem, bet pēc tam viņš pats pazuda.

Jaunā vīrieša vecāki pastāstīja policijai, ka pēdējo reizi viņu redzējuši dēlu 13. septembrī, kad viņš viens pats devās pārgājienā un pēc tam vairs nav atgriezies.

Londrija ķermenis tika atrasts Floridas parkā 20. oktobrī.

0 Komentāru