Komentāri

Noslēgumam tuvojas vērienīgās Krievijas un Baltkrievijas militārās mācības “Zapad 2017”. Trešdien, 20. septembrī, beidzas to aktīvā fāze.

Mācības raisīja bažas, ka Krievija tās var izmantot agresīviem nolūkiem. NATO Militārās komitejas priekšsēdētājs ģenerālis Petrs Pavels tās nodēvēja pat par Krievijas “nopietnu gatavošanos lielam karam”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tieši mācību aktīvā fāze, kas iekļauj klasiskajam karam raksturīgās pazīmes – spēku mobilizāciju, smagās kara tehnikas kustību, ieroču simulācijas, un arī hibrīdkaram raksturīgus elementus – radīja Austrumeiropā satraukumu par iespējamām provokācijām. Par tām brīdināja arī Latvijas amatpersonas.

Tiešu militāru draudu pie mūsu robežām nebija, taču iedzīvotāji Drošības policijai ziņoja par iespējamām militārās simulācijas aktivitātēm. Izskanēja arī informācija par negaidītiem traucējumiem mobilo sakaru tīklos īsi pirms mācību sākuma.

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl