Noslēdzas Krievijas mācību “Zapad 2017” aktīvā fāze

Komentāri

Noslēgumam tuvojas vērienīgās Krievijas un Baltkrievijas militārās mācības “Zapad 2017”. Trešdien, 20. septembrī, beidzas to aktīvā fāze.

Mācības raisīja bažas, ka Krievija tās var izmantot agresīviem nolūkiem. NATO Militārās komitejas priekšsēdētājs ģenerālis Petrs Pavels tās nodēvēja pat par Krievijas “nopietnu gatavošanos lielam karam”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tieši mācību aktīvā fāze, kas iekļauj klasiskajam karam raksturīgās pazīmes – spēku mobilizāciju, smagās kara tehnikas kustību, ieroču simulācijas, un arī hibrīdkaram raksturīgus elementus – radīja Austrumeiropā satraukumu par iespējamām provokācijām. Par tām brīdināja arī Latvijas amatpersonas.

Tiešu militāru draudu pie mūsu robežām nebija, taču iedzīvotāji Drošības policijai ziņoja par iespējamām militārās simulācijas aktivitātēm. Izskanēja arī informācija par negaidītiem traucējumiem mobilo sakaru tīklos īsi pirms mācību sākuma.

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 5

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Ekskursijas, koncerti un degustācijas! “Aldaris” muzeju naktī startēs ar grandiozu programmu visām paaudzēm

Ekskursijas, koncerti un degustācijas! “Aldaris” muzeju naktī startēs ar grandiozu programmu visām paaudzēm 1

Latvijas alus ražotājs ”Aldaris”, tāpat kā citus gadus, arī šogad Muzeju naktī vērs durvis apmeklētājiem. Turklāt šogad ”Aldaris” parūpējies par tiešām bagātīgu Muzeju nakts programmu, kas ir arī bērniem draudzīga, līdz ar ko paredzēta visām paaudzēm. Būs dažādas alus degustācijas, ekskursijas, iespaidīgi koncerti ar ”Labvēlīgo tipu” un ”Double Faced Eels”, kā arī konkursi un balvas.

Lasi vēl