Noslēdzas Krievijas mācību “Zapad 2017” aktīvā fāze

Komentāri

Noslēgumam tuvojas vērienīgās Krievijas un Baltkrievijas militārās mācības “Zapad 2017”. Trešdien, 20. septembrī, beidzas to aktīvā fāze.

Mācības raisīja bažas, ka Krievija tās var izmantot agresīviem nolūkiem. NATO Militārās komitejas priekšsēdētājs ģenerālis Petrs Pavels tās nodēvēja pat par Krievijas “nopietnu gatavošanos lielam karam”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tieši mācību aktīvā fāze, kas iekļauj klasiskajam karam raksturīgās pazīmes – spēku mobilizāciju, smagās kara tehnikas kustību, ieroču simulācijas, un arī hibrīdkaram raksturīgus elementus – radīja Austrumeiropā satraukumu par iespējamām provokācijām. Par tām brīdināja arī Latvijas amatpersonas.

Tiešu militāru draudu pie mūsu robežām nebija, taču iedzīvotāji Drošības policijai ziņoja par iespējamām militārās simulācijas aktivitātēm. Izskanēja arī informācija par negaidītiem traucējumiem mobilo sakaru tīklos īsi pirms mācību sākuma.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl