Komentāri
Norvēģijā oficiāli izsludināts terorisma draudu līmenis, kas paredz “iespējamu” uzbrukumu
REUTERS/SCANPIX

“Pēdējie notikumi radījuši patiesas bažas par valsts drošību, tādēļ terora draudu līmeni Norvēģijā oficiāli paceļam no “varbūtēja” uz “iespējamu” turpmākos divus mēnešus,” tā pēc tam, kad Oslo pie metro tika atrasts spridzeklis, pavēstīja Norvēģijas iekšējās drošības dienesta vadītāja Benedikte Bjērnlanda.

Norvēģijas drošības dienests paziņojis, ka saistībā ar atrasto sprāgstvielu galvaspilsētas Oslo centrā aizturēts kāds 17 gadus vecs Krievijas pilsonis. Viņš agrāk Skandināvijas valstī ieradies kā patvēruma meklētājs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Atbildīgie dienesti gan vēl nesteidz izdarīt secinājumus, vai jaunietis vēlējies pastrādāt kādu noziegumu vai teroraktu, izmantojot pašgatavoto spridzekli.

“Vēl nav skaidrs, vai jaunietis gribēja pastrādāt teroraktu un vai viņam nav līdzzinātāju,” sacīja Bjērnlanda.

Jaunietis Norvēģijā ieradies pirms septiņiem gadiem un specdienestu redzeslokā atradies jau iepriekš.

Jau ziņojām, ka spridzeklis Oslo tika atrasts sestdienas vakarā pie metro stacijas. Policija norobežoja ielu un evakuēja cilvēkus, sprāgstvielu vēlāk iznīcinot kontrolētā sprādzienā. Norvēģija jau atradās trauksmes stāvoklī pēc terorakta Stokholmā, kurā dzīvību zaudēja četri, bet ievainoti tika 15 cilvēki.

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl