Komentāri
Norvēģijā oficiāli izsludināts terorisma draudu līmenis, kas paredz “iespējamu” uzbrukumu
REUTERS/SCANPIX

“Pēdējie notikumi radījuši patiesas bažas par valsts drošību, tādēļ terora draudu līmeni Norvēģijā oficiāli paceļam no “varbūtēja” uz “iespējamu” turpmākos divus mēnešus,” tā pēc tam, kad Oslo pie metro tika atrasts spridzeklis, pavēstīja Norvēģijas iekšējās drošības dienesta vadītāja Benedikte Bjērnlanda.

Norvēģijas drošības dienests paziņojis, ka saistībā ar atrasto sprāgstvielu galvaspilsētas Oslo centrā aizturēts kāds 17 gadus vecs Krievijas pilsonis. Viņš agrāk Skandināvijas valstī ieradies kā patvēruma meklētājs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Atbildīgie dienesti gan vēl nesteidz izdarīt secinājumus, vai jaunietis vēlējies pastrādāt kādu noziegumu vai teroraktu, izmantojot pašgatavoto spridzekli.

“Vēl nav skaidrs, vai jaunietis gribēja pastrādāt teroraktu un vai viņam nav līdzzinātāju,” sacīja Bjērnlanda.

Jaunietis Norvēģijā ieradies pirms septiņiem gadiem un specdienestu redzeslokā atradies jau iepriekš.

Jau ziņojām, ka spridzeklis Oslo tika atrasts sestdienas vakarā pie metro stacijas. Policija norobežoja ielu un evakuēja cilvēkus, sprāgstvielu vēlāk iznīcinot kontrolētā sprādzienā. Norvēģija jau atradās trauksmes stāvoklī pēc terorakta Stokholmā, kurā dzīvību zaudēja četri, bet ievainoti tika 15 cilvēki.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl