Norvēģijā NATO kuģi mācās karot pret zemūdenēm

Komentāri
Norvēģijā NATO kuģi mācās karot pret zemūdenēm
Foto: LETA

Šodien Norvēģijā sākās NATO spēku mācības, imitējot karadarbību pret zemūdenēm.

Lai piedalītos mācībās, Norvēģijā ieradušies kuģi no Vācijas, Francijas, Kanādas, Nīderlandes, Polijas, Spānijas, Turcijas, Lielbritānijas un ASV. Mācībās tiem pievienosies Vācijas, Norvēģijas un Zviedrijas zemūdenes, kā arī lidmašīnas un helikopteri no Francijas, Vācijas un Lielbritānijas gaisa spēkiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Šo mācību tēma ir karadarbība pret zemūdenēm, kurā galvenais uzdevums ir mācīt virszemes spēkus kopā ar jūras patruļas lidmašīnām un helikopteriem, kā arī protams zemūdenēm, lai uzlabotu prasmes jūras kaujā pret zemūdenēm,” vēsta mācību organizatori.
Mācībās tiks testētas jaunas tehnoloģijas, kuras izmanto pret zemūdenēm. Kopīgie NATO spēku treniņi notiek laikā, kad pieaug spriedze Rietumvalstu attiecībās ar Krieviju.

NATO iznīcinātāji pērn vairāk nekā 100 reizes pārtvēruši Krievijas lidmašīnas, kas pietuvojušās alianses dalībvalstu gaisa telpai – trīsreiz vairāk nekā gadu iepriekš.

Pagājušonedēļ Somijas spēki raidīja dziļumbumbas netālu no Helsinkiem, brīdinot nezināmu zemūdeni tās ūdeņos. Pērn nenoskaidrota zemūdene Zviedrijas ūdeņos noveda pie lielākās mobilizācijas kopš Otrā pasaules kara laikiem.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl