Norvēģija lauž miera laiku tradīciju – valstī izvietos ASV karavīrus

Komentāri

Norvēģija ir lauzusi miera laiku tradīciju neļaut uz savas zemes izvietot ārvalstu karaspēku – no nākamā gada ziemeļvalstī tiks dislocēti 330 ASV karavīri.

Norvēģija bija viena no tām valstīm, kas pēc Otrā pasaules kara kopā ar ASV dibināja NATO militāro aliansi. Tā arī līdz šim cieši sadarbojās ar amerikāņiem un piedalījās kopīgās mācībās. Norvēģijā ir izvietots iespaidīgs amerikāņu militārais aprīkojums, taču karavīru līdz šim tur nebija.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Norvēģi sabiedroto jūras kājniekus apmācīs manevrēt gandrīz arktiskos apstākļos. Norvēģijai ziemeļos ir kopēja robeža ar Krieviju, kura lēmumu uzņemt amerikāņu karavīrus ir nosodījusi.

Foto

Video

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl