Pazeminājušās naftas cenas

Komentāri
Pazeminājušās naftas cenas
Foto: lle svensson /Flickr

Naftas cenas pasaules tirgū trešdien piedzīvojušas kritumu saistībā ar ziņām par jēlnaftas krājumu apjoma pieaugumu ASV.

ASV vieglās jēlnaftas “West Texas Intermediate” (WTI) cena novembra piegādēm trešdien tirdzniecības sesijas noslēgumā bija samazinājusies par 1,54 dolāriem – līdz 87,31 dolāram (69,04 eiro) par barelu, kas ir zemākais līmenis kopš 2013. gada aprīļa.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Savukārt Londonas “Brent” jēlnaftas cena sarukusi par 0,73 dolāriem – līdz 91,38 dolāriem (72,26 eiro) par barelu.

ASV Enerģētikas ministrija trešdien paziņoja, ka jēlnaftas krājumu apjoms valstī pagājušajā nedēļā palielinājies par pieciem miljoniem barelu, tādējādi krietni pārsniedzot analītiķu prognozēto kāpumu 1,9 miljonu barelu apmērā.

Tāpat naftas cenu kritumu veicinājis Starptautiskā Valūtas fonda lēmums samazināt globālās ekonomikas izaugsmes prognozes šim un nākamajam gadam, kā arī ziņas par naftas ieguves apjoma kāpumu naftas eksportētājvalstu organizācijas OPEC dalībvalstīs.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl