Noklusēti dati par patvēruma meklētāju noziegumiem – Nīderlandē atkāpties spiests migrācijas ministrs

Nīderlandes migrācijas ministrs Marks Harberss otrdien atkāpās pēc parlamenta sašutuma par ziņojumu, kurā bija noklusēti dati par patvēruma meklētāju noziegumiem, un tas bija smags trieciens valdībai īsi pirms Eiropas Parlamenta vēlēšanām.

Atpakaļ uz rakstu

3 komentāri

 • Kainšvainlībtdihs
  +30 +30 0

  Kainšvainlībtdihs

  Jocīgi ka tie kas ir pret migrantiem tiek defaltā saukti par populistiem, tā it kā pret migrāciju būt ir kaut kas slikts un nosodāms. Es teiktu, ka drīzāk par migrāciju ir populisti, jo nekad mūžā no tiem neesmu dzirdējis absolūti nevienu loģiski argumentētu uz faktiem balstītu viedokli, tikai un vienīgi tukšu ļurināšanu. Tur pretim migrācijas pretinieki, savu viedokli argumentē ar faktiem, kurus migrantu atbalstītāji cenšas slēpt.
 • Anita Groholska

  Anita Groholska

  Parveruma mekletaji?tie ir slinki un vieglas naudas tikotajiVieni cali,un viriesi,kas negrib stradat sava zeme,bet grib sedet kadam uz kakla,vaislot sievietes,savu religiju izplatit pasaule.Pretigi.Lai strada sava zeme,cel,mokas,audzina bernus.Ne,vini negrib,miljoniem laizas prom..Netireli,meslotaji un izvarotaji,slepkavas,luuk,kas ir imigrantu vairums.Ir vesels afrikas kontinents,kur var atrast majvietu un dzivot.Paskataties,kas notiek skaista kadreizeja Parize,kas notiek Vacija,Zviedrija,Norvegija,kur katrs tresais ir imigrants no it ka karojusas musulmanu valsts.KO,mums pec kara bija viegli rukat,atjaunot,celt.Bet mes nevazajamies pa pasauli,bet stradajam,mocijamies,maz pelnijam,2 darbos stradajam.Celam savu labklajibu.Tapec es esmu kategoriski pret sadiem imigrantiem.Man nepatik savas ,,majas,,latvija uznemt tadus akstus.!960 gados, un velak ,lidz kadiem 1988 gadam, ari krievu tautibas imigranti,,kas no daudzam sovjetrepublikam sanema seit dzivoklus ,dzivoja un uzvedas pretigi.Visu valeja ara pa dzivoklu logiem,ka edienu,ta sadzives mebeles.Tas nenormalas kopmitnes,kuras mitinajas berni suvejas,aditajas,meistaru macekli,audejas...tas bija vajprats.To visu esam piedzivojusi.Lai ka nebutu tacu eiropas valst cilveki ir kristiesi,un macijas looti daudz no mums .Bet musulmani....taa ir cita ,mums pat nezinama pasaule.Tadel,labak vini ,lai mekle patverumu savas religijas valstis.
 • Taisnīgais

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!