Nogruvums Ģedimina kalnā Viļņas centrā

Komentāri
Nogruvums Ģedimina kalnā Viļņas centrā
Foto: BNS / LETA

Pēc ilgstošām lietavām, atkal cietis Viļņas simbols pilsētas sirdī – Ģedimina kalns.

Bēdīgā stāvoklī esošajam pilskalnam kārtējo reizi bijis nogruvumus. Šoreiz nobrukusi tā austrumu nogāze un ieeja kalna teritorijā apmeklētājiem pašlaik liegta.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Nogruvums sabojājis ceļu, pa kuru var uzkāpt kalnā, un šobrīd notiek remontdarbi. Šādus nogruvumus Ģedimina kalns piedzīvo jau kārtējo reizi, kaut gan šā gada pavasarī noslēdzās nocietināšanas darbi.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl