Komentāri
Nograndis sprādziens Atēnās: eksplodējot spridzeklim, nodarīti postījumi bankai
Foto: AFP / LETA

Ārkārtas situācija Grieķijas galvaspilsētā Atēnās. Īsi pēc spridzināšanas draudu saņemšanas pie Grieķijas bankas “Eurobank” filiāles ieejas eksplodējis pašizgatavots spridzeklis. Par laimi, neviens cilvēks nav cietis.

Eksplozija bijusi tik spēcīga, ka nodarīti postījumi gan bankas, gan apkārtējām ēkām. Drošības dienesti atklāj, ka anonīms zvanītājs brīdinājis par sprādzienu. Reaģējot uz to, policija evakuēja cilvēkus un norobežoja bankai apkārt esošo rajonu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Spridzeklis atradās somā pie bankas ieejas un eksplodēja 35 minūtes pēc brīdinājuma. Atbildību par notikušo neviens nav uzņēmies. 2014. gada aprīlī pret Grieķijas Banku tika sarīkots sprādziens, par kuru uzņēmās atbildību anarhistu grupējums “Revolucionārā cīņa”.

Foto

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl