No Ukrainas austrumiem bēgļu gaitās devies pusmiljons cilvēku

Komentāri
No Ukrainas austrumiem bēgļu gaitās devies pusmiljons cilvēku
Foto: REUTERS/SCANPIX

Ukrainas austrumos notiekošās karadarbības dēļ pagājušajā nedēļas nogalē vien no Doņeckas un Luhanskas apgabaliem uz citiem Ukrainas reģioniem pārcēlušies aptuveni seši tūkstoši cilvēku, ziņo Ukrainas Nacionālās drošības un aizsardzības padome.

Šogad kopumā no karadarbības skartajām teritorijām uz citām vietām Ukrainā ir pārcēlušies 526 tūkstoši cilvēku, tostarp 506 tūkstoši no Doņeckas un Luhanskas apgabaliem un 20 tūkstoši no Krimas un Sevastopoles.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jau ziņots, ka saskaņā ar septembrī noslēgto Minskas pamiera vienošanos Ukrainas armija rīt plāno pārtraukt apšaudes Austrumukrainā. Ukrainas prezidents paziņojis, ka Ukraina trešdien atsauks smagos ieročus no austrumu frontes līnijas, ja arī separātisti ievēros pamieru.

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl