Komentāri
No Maskavas uz Austrumukrainu izbraukusi 280 kravas automašīnu kolonna
Foto: LETA

Otrdien, 12. augustā, no Maskavas apgabala uz Austrumukrainu izbraukusi 280 Krievijas kravas automašīnu kolonna, kas, saskaņā ar Krievijas pausto informāciju, ved humāno palīdzību Austrumukrainas iedzīvotājiem.

Kravās, kuras esot savākuši Maskavas iedzīvotāji, Ukrainas austrumu daļā dzīvojošajiem cilvēkiem tiek sūtīti putraimi, bērnu pārtika, medicīnas preces, guļammaisi un dažādas jaudas elektrostacijas, ziņo Krievijas mediji.

Tikmēr NATO ģenerālsekretārs Anderss Fogs Rasmusens paziņojis, ka pastāv liela iespējamība, ka Krievija, izmantojot humānās palīdzības kravu aizsegu, varētu iebrukt Ukrainā.

Sociālajos tīklos jau parādījušās fotogrāfijas, kurās redzamas balti pārkrāsotas Krievijas armijas kravas automašīnas. Sociālo tīklu lietotāji raksta, ka pie Ukrainas robežas ir ap trijiem simtiem tādu automašīnu, kas liecinot par Krievijas apņēmību piegādāt it kā “humāno palīdzību”.

Pagaidām gan nav zināms, vai šīs fotogrāfijas ir autentiskas. Rietumu valstis jau brīdinājušas Krieviju nemēģināt iebrukt Ukrainā humānās misijas aizsegā.

— Не Ведитесь (@stabilizec) August 11, 2014

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl