No Maskavas uz Austrumukrainu izbraukusi 280 kravas automašīnu kolonna

Komentāri
No Maskavas uz Austrumukrainu izbraukusi 280 kravas automašīnu kolonna
Foto: LETA

Otrdien, 12. augustā, no Maskavas apgabala uz Austrumukrainu izbraukusi 280 Krievijas kravas automašīnu kolonna, kas, saskaņā ar Krievijas pausto informāciju, ved humāno palīdzību Austrumukrainas iedzīvotājiem.

Kravās, kuras esot savākuši Maskavas iedzīvotāji, Ukrainas austrumu daļā dzīvojošajiem cilvēkiem tiek sūtīti putraimi, bērnu pārtika, medicīnas preces, guļammaisi un dažādas jaudas elektrostacijas, ziņo Krievijas mediji.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tikmēr NATO ģenerālsekretārs Anderss Fogs Rasmusens paziņojis, ka pastāv liela iespējamība, ka Krievija, izmantojot humānās palīdzības kravu aizsegu, varētu iebrukt Ukrainā.

Sociālajos tīklos jau parādījušās fotogrāfijas, kurās redzamas balti pārkrāsotas Krievijas armijas kravas automašīnas. Sociālo tīklu lietotāji raksta, ka pie Ukrainas robežas ir ap trijiem simtiem tādu automašīnu, kas liecinot par Krievijas apņēmību piegādāt it kā “humāno palīdzību”.

Pagaidām gan nav zināms, vai šīs fotogrāfijas ir autentiskas. Rietumu valstis jau brīdinājušas Krieviju nemēģināt iebrukt Ukrainā humānās misijas aizsegā.

— Не Ведитесь (@stabilizec) August 11, 2014

Lasi vēl