Komentāri
No lavīnas apraktās viesnīcas drupām izcelts vēl viens bojāgājušais! Glābšanas darbi turpinās
FOTO:LETA

Itālijas glābšanas dienesti jau ceturto diennakti turpina vērienīgus glābšanas darbus cerībā sniega lavīnas apraktajā viesnīcā atrast izdzīvojušos. Pagājušajā diennaktī atrastas vēl viena cilvēka mirstīgās atliekas, tādējādi bojāgājušo skaits pieaudzis līdz sešiem cilvēkiem.

Līdz šim no gruvešiem dzīvi izvilkti deviņi cilvēki, bet vēl 23 tiek uzskatīti par bezvēsts pazudušiem. Tikmēr amatpersonas ar nožēlu atzīst, ka cerības atrast izdzīvojušos kļuvušas pavisam niecīgas, tomēr glābēji sola strādāt, līdz tiks atrasti visi cilvēki, kuri nelaimes brīdī atradās viesnīcā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jau ziņojām, ka zemestrīču satricinātajā Itālijā lavīnas nogruvumā cietusi viesnīca, kurā atradās aptuveni 30 cilvēku.

Lavīna skāra viesnīcu brīdī, kad viesi grasījās doties prom, tomēr to nevarēja izdarīt, jo nebija ieradusies sniega tīrīšanas mašīna.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl