Komentāri
No lavīnas apraktās viesnīcas drupām izcelts vēl viens bojāgājušais! Glābšanas darbi turpinās
FOTO:LETA

Itālijas glābšanas dienesti jau ceturto diennakti turpina vērienīgus glābšanas darbus cerībā sniega lavīnas apraktajā viesnīcā atrast izdzīvojušos. Pagājušajā diennaktī atrastas vēl viena cilvēka mirstīgās atliekas, tādējādi bojāgājušo skaits pieaudzis līdz sešiem cilvēkiem.

Līdz šim no gruvešiem dzīvi izvilkti deviņi cilvēki, bet vēl 23 tiek uzskatīti par bezvēsts pazudušiem. Tikmēr amatpersonas ar nožēlu atzīst, ka cerības atrast izdzīvojušos kļuvušas pavisam niecīgas, tomēr glābēji sola strādāt, līdz tiks atrasti visi cilvēki, kuri nelaimes brīdī atradās viesnīcā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jau ziņojām, ka zemestrīču satricinātajā Itālijā lavīnas nogruvumā cietusi viesnīca, kurā atradās aptuveni 30 cilvēku.

Lavīna skāra viesnīcu brīdī, kad viesi grasījās doties prom, tomēr to nevarēja izdarīt, jo nebija ieradusies sniega tīrīšanas mašīna.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl