Komentāri
No Krievijas Ukrainā iegājusi bruņutehnikas kolonna; notiek kaujas
FOTO: LETA

Pirmdien, 25.augustā, Ukrainā netālu no Azovas jūras izraisījušās kaujas starp Ukrainas robežsargiem un vairāku desmitu bruņumašīnu un tanku lielu kolonnu, kas iebraukusi no Krievijas teritorijas, pavēstījis drošības dienestu preses pārstāvis Leonīds Matjuhins.

“Ukrainas robežu pārkāpa kolonna ar vairākiem desmitiem tanku un bruņutransportieru,” paziņoja amatpersona. Kolonna Ukrainas teritorijā iebraukusi netālu no Mariupoles.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Robežsargi apstādināja kolonnu. Kauja turpinās,” sacīja amatpersona, tuvākas detaļas nesniedzot.

Vienlaikus Militāri politisko pētījumu centra eksperts Dmitro Timčuks sociālajā tīklā Facebook paziņoja: “Krievijas okupantu iebrukums ir noticis. Šobrīd lokāls un viegli neitralizējams.”

Informāciju par Krievijas bruņoto spēku iebrukumu apstiprināja arī Ukrainas bataljona Donbass komandieris Semens Semčenko.

“Atbilstoši Doņeckas robežsargu vienības informācijai šorīt 50 bruņutehnikas vienības šķērsoja Krievijas Federācijas robežu Novoazovskas rajonā. Notika arī mūsu teritorijas artilērijas apšaude. Daļa tehnikas (līdz 40 vienībām) devās Mariupoles rajonā, daļa virzījās Kutejņikoves-Amvrosijivkas-Ilovajskas virzienā.”

“Nekādu šausminošu kauju Mariupoles rajonā atbilstoši stāvoklim pirms pusstundas nebija. Viens ievainotais. Visa histērija šajā sakarā ir nevietā. Spriežot pēc visa, bija ugunskontakts ar izlūkgrupu. Nekādas episkas kaujas tur nenotiek,” uzsvēra Semčenko.

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl