No cietuma izbēgušo narkobaronu El Čapo izdevies notvert, pateicoties Holivudas aktierim Pennam

Komentāri
No cietuma izbēgušo narkobaronu El Čapo izdevies notvert, pateicoties Holivudas aktierim Pennam
Foto: AFP / LETA

Aizturēt no cietuma izbēgušo Meksikas narkobaronu Hoakinu Guzmanu ar iesauku El Čapo, izrādās, ir izdevies, pateicoties tam, ka viņam bija slepena tikšanās ar Holivudas aktieri Šonu Pennu.

Ietekmīgā Meksikas Sinaloa karteļa boss esot vēlējies, lai par viņu tiktu uzņemta biogrāfiska filma, tāpēc viņam tika sarīkota tikšanās ar aktieri kādā slēptuvē džungļos. Vēlāk Šons Penns telefoniski arī intervējis narkobaronu žurnālam Rolling Stone.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

61 gadu vecais El Čapo esot noraidījis apgalvojumu, ka viņš esot līdzatbildīgs par narkotiku atkarību pasaulē, norādot, ka tajā dienā, kad viņš pārtrauks eksistēt, šī problēma ar to nebeigsies.

Foto

ASV izlūkdienesti salīdzina El Čapo ar bēdīgi slaveno narkobaronu Pablo Eskobaru un uzskata, ka Sinaloa kartelis, kas pārstāvēts 47 valstīs, ir pats ietekmīgākais narkotiku kontrabandas grupējums pasaulē. Tiek lēsts, ka ASV vien El Čapo pārdevis vairāk nekā 500 tonnas kokaīna. Visticamāk, ASV vēlēsies El Čapo izdošanu, taču, pateicoties viņa advokātiem, šis process var ieilgt.

Lasi vēl