Komentāri
No cietuma izbēgušo narkobaronu El Čapo izdevies notvert, pateicoties Holivudas aktierim Pennam
Foto: AFP / LETA

Aizturēt no cietuma izbēgušo Meksikas narkobaronu Hoakinu Guzmanu ar iesauku El Čapo, izrādās, ir izdevies, pateicoties tam, ka viņam bija slepena tikšanās ar Holivudas aktieri Šonu Pennu.

Ietekmīgā Meksikas Sinaloa karteļa boss esot vēlējies, lai par viņu tiktu uzņemta biogrāfiska filma, tāpēc viņam tika sarīkota tikšanās ar aktieri kādā slēptuvē džungļos. Vēlāk Šons Penns telefoniski arī intervējis narkobaronu žurnālam Rolling Stone.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

61 gadu vecais El Čapo esot noraidījis apgalvojumu, ka viņš esot līdzatbildīgs par narkotiku atkarību pasaulē, norādot, ka tajā dienā, kad viņš pārtrauks eksistēt, šī problēma ar to nebeigsies.

Foto

ASV izlūkdienesti salīdzina El Čapo ar bēdīgi slaveno narkobaronu Pablo Eskobaru un uzskata, ka Sinaloa kartelis, kas pārstāvēts 47 valstīs, ir pats ietekmīgākais narkotiku kontrabandas grupējums pasaulē. Tiek lēsts, ka ASV vien El Čapo pārdevis vairāk nekā 500 tonnas kokaīna. Visticamāk, ASV vēlēsies El Čapo izdošanu, taču, pateicoties viņa advokātiem, šis process var ieilgt.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl