Komentāri
No bēgļu krīzes Eiropai neizdosies izkļūt vēl vairākus gadus, brīdina EK priekšsēdētājs
Foto: EPA / LETA

Eiropas bēgļu krīze turpināsies gadiem, tā, apmeklējot vienu no bēgļu uzņemšanas centriem, atzinis Eiropas Komisijas priekšsēdētājs Žans Klods Junkers.

Eiropa patlaban ar grūtībām cenšas tikt galā ar milzīgo migrantu pieplūdumu, taču Junkers akcentēja, ka Eiropai ir pa spēkam šo problēmu atrisināt.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Problēma, ar ko mēs šobrīd saskaramies, ir Eiropas mēroga. Tās ir sekas sen neatrisinātajām Eiropas problēmām. Šobrīd mēs strādājam pie sadales mehānisma, kas vienlaikus būs arī liels atvieglojums Vācijai un Bavārijai,” teic Junkers.

Eiropas Savienības valstīm šobrīd ir atšķirīgi redzējumi par to, kā risināt krīzi. Vācija ir izvēlējusies uzņemt lielu skaitu cilvēku, kuri bēg no kara, īpaši sīriešus, bet Ungārija būvē žogus, lai neļautu migrantiem iekļūt valstī.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl