Komentāri
Nils Ušakovs uzņem “selfiju” pie Latvijas egles Briselē
Nils Ušakovs. (Foto: LETA)

Rīgas mērs Nils Ušakovs uzņēmis pašbildi pie galvenās egles Briselē, kas turp aizvesta no Latvijas un kura izrotāta “latviešu stilā”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šodien, 28. novembrī, svinīgi tiks iedegta egle Briselē, kas turp vesta no Latvijas. Egle tikšot greznota ar Latvijas rotājumiem, līdz ar to ikvienam būšot skaidrs, no kurienes tā ir.

Rīgas mērs Nils Ušakovs mikroblogošanas vietnē Twitter jau ievietojis pirmos egles attēlus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Egle ieņem Beļģijas galvenās egles vietu, proti, tā novietota Briseles Lielajā laukumā.

Arī beļģiem šis notikums esot īpašs, jo nekad līdz šim galvenā valsts egle nav vesta no citas valsts.

Egles atvešana tika filmēta, un par to tiks veidota īpaša filma. Pateicoties tam, ka Rīga šogad ir Eiropas kultūras galvaspilsēta, Briseles iedzīvotāji tiks iepazīstināti ar leģendu par pirmo rotāto Ziemassvētku egli Eiropā, kuras saknes meklējamas Latvijā.

Ar Rīgas egles oficiālo atklāšanu sāksies Briseles lielais ziemas festivāls, kas ir galvenais publiskais ziemas sezonas notikums Briselē. Šogad festivālā piedalīsies arī Latvijas ražotāji.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl