Nikolā Sarkozī paziņo par atgriešanos politikā

Komentāri
Nikolā Sarkozī paziņo par atgriešanos politikā
FOTO: SCANPIX

Francijas bijušais prezidents Nikolā Sarkozī piektdien paziņoja par atgriešanos politikā, solot neapmierinātajiem franču vēlētājiem piedāvāt “jaunu politisko izvēli”.

“Es esmu kandidāts būt par savas politiskās ģimenes (centriski labējās partijas UMP) prezidentu,” savā “Facebook” lapā raksta Sarkozī, pieliekot punktu mēnešiem ilgajām baumām par viņa iespējamo atgriešanos uz politiskās skatuves. “Pēc ilga pārdomu brīža es esmu izlēmis piedāvāt franču tautai jaunu politisko izvēli.”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kā norāda Sarkozī, viņš vairs nevar “palikt vērotājs, ņemot vērā situāciju, kādā atrodas Francija, ņemot vērā politisko debašu iznīcināšanu un smieklīgo šķelšanos opozīcijā”.

“Es tik ļoti mīlu Franciju: es esmu pārāk satraukts par sabiedriskajām debatēm un manu tautiešu nākotni, lai skatītos, kā viņi ir spiesti izdarīt izvēli starp šīsdienas izmisīgo situāciju un izolācijas perspektīvām bez izejas,” paziņoja Sarkozī.

Sarkozī pirmais solis ir kandidēšana uz UMP vadītāja amatu.

Sarkozī prezidenta amatā atradās no 2007. līdz 2012.gadam, kad viņš vēlēšanās zaudēja sociālistu kandidātam Fransuā Olandam, kura reitings pirmajos divos valdīšanas gados ir noslīdējis līdz rekordzemam līmenim.

Nākamās prezidenta vēlēšanas Francijā ir paredzētas 2017.gadā.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl