Nigērijas vidusskolā uzspridzinās terorists

Komentāri
Nigērijas vidusskolā uzspridzinās terorists
Foto: Thomas's Pics /Flickr

Terorista pašnāvnieka sarīkotā sprādzienā, kas vakar nogranda kādā Nigērijas vidusskolā, bojāgājušo skaits sasniedzis vismaz 48 skolēnus, bet vēl aptuveni 80 guvuši smagus ievainojumus.

Sprādziens notika Valdības tehnisko zinātņu koledžas zālē, kurā uz iknedēļas sanāksmi bija sapulcējušies apmēram divi tūkstoši audzēkņu.

Amatpersonas norāda, ka uzbrucējs, kas bija ģērbies koledžas audzēkņa formas tērpā, uzspridzināja sprāgstvielas, kuras bija paņēmis līdz mugursomā.

Pagājušajā nedēļā citur – Potiskumā – terorista pašnāvnieka sarīkotā sprādzienā gāja bojā 30 cilvēku. Šādus teroraktus prasti Nigērijā rīko islamistu grupējums Boko Haram.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl