Komentāri
Nigērijā trijos sprādzienos nogalināti vismaz 47 cilvēki
(Foto: LETA)

Maiduguri pilsētā Nigērijas ziemeļos sestdien trijos sprādzienos nogalināti vismaz 47 cilvēki, pavēstīja vietējās amatpersonas.

Pirmo sprādzienu ap plkst.11.20 (plkst.12.20 pēc Latvijas laika) zivju tirgū sarīkoja kāda sieviete pašnāvniece, bet otrs sprādziens aptuveni stundu vēlāk notika tā sauktajā Pirmdienas tirgū. Trešais sprādziens īsi pēc plkst.13 notika autoostā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ir liecības, ka arī abus pēdējos sprādzienus sarīkojuši teroristi pašnāvnieki, taču pagaidām tas nav droši zināms.

Uzbrukumos vismaz 50 cilvēki guvuši ievainojumus. Starp upuriem un cietušajiem ir arī daudz bērnu. Varasiestādes uzskata, ka šos noziegumus pastrādājusi islāmistu sekta Boko Haram, uz kuras sirdsapziņas ir jau vairāk nekā 13 000 dzīvību.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl