Nīderlandiešiem sākušas uzbrukt pūces

Komentāri
Nīderlandiešiem sākušas uzbrukt pūces
Foto: DIVA007/Flickr

Kādas nelielas Nīderlandes pilsētiņas iedzīvotāji tiek mudināti, ejot pastaigā, ņemt līdzi lietussargu, jo pilsētā iedzīvotājiem sākušas uzbrukt pūces.

Pēdējie putnu upuri ir divi vietējā sporta kluba biedri, kuriem pūces ieknābušas galvā. Vīrieši stāsta, – lai gan tas var izklausīties smieklīgi, galvā ir pamatīgs pušums un bija jādodas pat uz slimnīcu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pagaidām nav zināms, vai tā ir tikai viena pūce, kas ir uzbrukusi vairākiem vietējiem, vai agresīvs ir vesels pūču bars.

Pilsētas varasiestādes cer drīzumā saņemt atļauju pūces izķert. Tās iekļautas apdraudēto sugu sarakstā, tādēļ nepieciešami likuma grozījumi, lai šos uzbrucējus mēģinātu sagūstīt.

Tikmēr pilsētas varasiestādes mudina iedzīvotājus sevi pasargāt pašiem un, izejot ārā, lietot lietussargus.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl