Nezināmi cilvēki aizvākuši no Ņemcova nāves vietas ziedus

1 komentārs
Nezināmi cilvēki aizvākuši no Ņemcova nāves vietas ziedus
Foto: LETA

Nezināmas personas naktī uz sestdienu Maskavā aizvākušas visus ziedus un fotogrāfijas no noslepkavotā Krievijas opozīcijas politiķa Borisa Ņemcova nāves vietas, ziņo radiostacija Eho Moskvi.

Aptuveni desmit melnā tērpti cilvēki agri no rīta ziedus, fotogrāfijas un sveces sabāza atkritumu maisos uz aizvāca no tilta, kur 27. februārī tika nošauts Ņemcovs. Policija, kas apsargā netālu esošo Kremli, šajā akcijā neiejaucās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Taču opozīcijas aktīvisti jau sākuši piemiņas vietu atjaunot, un, sākot no agra rīta, Ņemcova nāves vietā dežurē cilvēki, galvenokārt studenti, lai neļautu vandaļiem atkal uzdarboties.

Kā ziņots, pirms dažām dienām Kremļa iniciētās protofašistiskās Antimaidana kustības trieciennieki jau izpostīja improvizēto Ņemcova piemiņas vietu, izsaucot plašu sabiedrības sašutumu.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl