Komentāri
“Neticami, ka atklātā un demokrātiskā sabiedrībā notiek šādas lietas. Neviens nav pasargāts,” – Zviedrijas Drošības dienests

Zviedrijā turpina izmeklēt piektdien, 7. aprīlī, Stokholmā sarīkoto teroraktu, kurā tika nogalināt četri, bet ievainoti vēl 15 cilvēki. Zviedrijas policija aizdomās par terorakta pastrādāšanu aizturējusi 39 gadus vecu Uzbekistānas pilsoni.

Izskan informācija, ka viņš esot teroristiskā grupējuma ”Islāma Valsts” atbalstītājs. Policija gan šādu informāciju atsakās apstiprināt. Šobrīd tiek pārbaudītas viņa privātās mantas un nopratināti tuvinieki. Zviedrijas drošības dienests arī noliedz izskanējušo informāciju, ka atbildīgajām iestādēm bijuši signāli par iespējamu uzbrukumu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Anderss Tornbergs
Zviedrijas Drošības dienesta vadītājs

‘’Mūsu rīcībā nebija informācijas par uzbrukuma plānošanu, ja būtu bijusi, mēs to būtu novērsuši. Tas ir neticami, ka atklātā un demokrātiskā sabiedrībā notiek šādas lietas. Neviens nav pasargāts. Tas ir noticis Londonā, Berlīnē, Nicā un tagad arī Stokholmā. Mēs esam Eiropā, mēs esam šajā pasaulē un tas, kas šobrīd notiek – ir starptautiskais terorisms.’’

Zviedrijā šodien karogi nolaisti pusmastā un traģēdijas vietā pulcējas simtiem cilvēku, kuri noliek ziedus un sveces, lai paustu solidaritāti teroraktā bojāgājušajiem. Atbildību par notikušo pagaidām neviens nav uzņēmies.

Foto: Stokholmā gulst ziedi, pieminot bojāgājušos

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl