1 komentārs
Neticama veiksme! Kāda tūriste pārgājienā atrod 2000 gadu vecu monētu!
AP/SCANPIX

Seno zelta monētu izdevies atrast kādai tūristei, kura Izraēlas ziemeļu daļā bija devusies pārgājienā. Uz tās attēlots Romas Impērijas pirmais imperators Oktaviāns Augusts.

Kā vēlāk notikušo atstāsta monētas atradēja, viņa ekskursijas pārtraukumā esot apsēdusies netālu no drupām. Kad bija pienācis laiks doties tālāk, viņa piepeši zemē ieraudzījusi ko spīdīgu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Līdz šim ir reģistrēta tikai viena šāda veida monēta ar pirmo senās Romas imperatoru un tā glabājas muzejā Lielbritānijā. Tādējādi atradums ir patiešām ievērības vērts. Atradējam pat tika izsniegts speciāls pateicības raksts, ka viņš šo vērtīgo atradumu ir nevis paturējis pie sevis, bet nodevis atbildīgajām iestādēm.

Foto!

Galilejas reģions jau vēsturiski pazīstams ar dažādiem Bībelē izklāstītiem notikumiem par Jēzu Kristu, kā viņš staigājis pa ūdens virsu vai barojis tūkstošus izsalkušo ar zivīm un maizi. Tādējādi jau vēsturiski šī vieta ir iecienīta arheoloģisko izrakumu un zinātnieku izpētes vieta.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl