5 komentāri
Nespējot tikt galā ar bēgļu pieplūdumu, Dānija pilnībā aptur vilcienu satiksmi
Foto: AFP / LETA

Mēģinot tikt galā ar arvien pieaugošo migrācijas krīzi, Dānija apturējusi visu dzelzceļa satiksmi ar Vāciju.

Lēmums slēgt vilcienu satiksmi tika pieņemts pēc tam, kad vairāki simti migrantu atteicās pamest vismaz divus vilcienus. Migranti atteicās kāpt laukā, lai reģistrētos Dānijā, kas nozīmētu, ka viņi lūdz patvērumu Dānijā vai arī atgriežas Vācijā. Viņu mērķis ir lūgt patvērumu Zviedrijā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Mēs neko nezinām. Varbūt vienkārši neticam. Cik bieži mums nav teikts, ka varam doties ceļā, bet pēc tam saka, ka tomēr nevar,” saka sīriešu bēglis Lokmans Gans.

Bēgļi ierodas Dānijā:

Lielākā daļa migrantu, kuri ierodas Dānijā, vēlas tikt tālāk uz netālu esošo Zviedriju. Tā ir sasniedzama vien 35 minūšu laikā, braucot ar vilcienu, un ir Eiropas Savienībā otrs galvenais galamērķis patvēruma meklētājiem.

Pērnā gada laikā vien Zviedrija pieņēma 80 000 patvēruma meklētāju, tas ir otrais lielākais skaits pēc Vācijas. Pirmdien Dānijas policija slēdza arī automaģistrāli nelegālo migrantu grupu dēļ, kas kājām devās uz robežu ar Zviedriju.

TOP komentāri

 • --doremi
  +3 +3 0

  --doremi

  sēŗga tā jau ir --- kas tiek planveidīgi izsijāta pa visu eiropu ...plāāānveidīgi ar kāda gudra vīreļa atbalstu ....sēt grib haosu un tie kas paklausies šim haosam būs zaudētāji ...man piemēram jau apriebies lasīt un skatīt bildītes ,jo nevienā vietā neredzu sievas ar bērniem vai kā savadāk vecuma ļaudis ,...kā tikai spēcīgi puikas ....blusas salekušas eiropā
 • ES
  +1 +1 0

  ES

  Ukrainus mūsu birokrāti nepienem, jo tur neesot kara oficiāli, bet te par bēgļiem sauc visus, kas iebraukuši Eiropā, kaut kas ar sistēmu nav kārtībā.Vai Eiropas kantoru darbiniekiem nebūtu ar reālu darbu jānopelna savas "niecīgās"algas?
 • Antra
  +1 +1 0

  Antra

  Labrit,bet vai ieverojat begliem pat ir mobilie telefoni,ieraudziju vismaz divas bildes.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl