Komentāri
Nespējot apturēt bēgļu invāziju, Ungārija sāk būvēt žogu gar Slovēnijas robežu
Foto: AFP / LETA

Nespējot tikt galā ar milzu bēgļu pieplūdumu, Ungārija paziņojusi, ka sāk izvietot dzeloņstiepļu žogu arī gar tās robežu ar Slovēniju. Šis ir pirmais gadījums, kad Ungārija šādi noslēdz robežu ar citu Šengenas zonas dalībvalsti.

Kad Ungārija pagājušajā nedēļā slēdza robežu ar Serbiju, tūkstošiem migrantu no Serbijas devās uz Horvātiju, kas drīz netika galā ar viņiem un sāka vest migrantus ar autobusiem uz Ungārijas robežu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ungārijā šonedēļ vien ieradušies vairāk nekā 10 000 bēgļu. Pēc migrantu ierašanās Ungārijā viņi ar vilcieniem tiek aizvesti uz Austrijas robežu. No Austrijas migranti dodas ziemeļu virzienā, jo īpaši uz Vāciju un Zviedriju, kas ir atvieglojušas patvēruma piešķiršanu sīriešiem, bet arī pastiprinājušas robežkontroli.

Skaties foto:

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl