Komentāri
Nepietiekamu pierādījumu dēļ atbrīvots vīrietis, kuru turēja aizdomās par Berlīnes uzbrukumu

Pakistānietis, kurš tika turēts aizdomās kā Berlīnes uzbrukuma sarīkotājs, ir atbrīvots, jo neesot pietiekami daudz pierādījumu.

Britu raidsabiedrība BBC ziņo, ka otrdienas vakarā par viņa atbrīvošanu lēmusi Vācijas prokuratūra. Tas tiek pamatots ar to, ka nepietiek pierādījumu, kas apliecinātu šā vīrieša saistību ar traģiskajiem notikumiem. “Tiesu medicīnas ekspertīze nav konstatējusi, ka aizturētais būtu atradies automašīnas salonā,” teikts prokuratūras paziņojumā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jau vēstīts, ka pirmdienas vakarā Vācijas galvaspilsētā Ziemassvētku tirdziņa laikā pūlī iebraukusi kravas automašīna. Notikušais klasificēts kā apzināts uzbrukums, un pēc aktuālās informācijas tajā bojā gājuši 12 cilvēki, savukārt vēl vairāki desmiti nogādāti slimnīcā. Daļai no viņiem veselības stāvoklis ir ļoti smags.

Foto

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl