Komentāri
Nepietiekamu pierādījumu dēļ atbrīvots vīrietis, kuru turēja aizdomās par Berlīnes uzbrukumu

Pakistānietis, kurš tika turēts aizdomās kā Berlīnes uzbrukuma sarīkotājs, ir atbrīvots, jo neesot pietiekami daudz pierādījumu.

Britu raidsabiedrība BBC ziņo, ka otrdienas vakarā par viņa atbrīvošanu lēmusi Vācijas prokuratūra. Tas tiek pamatots ar to, ka nepietiek pierādījumu, kas apliecinātu šā vīrieša saistību ar traģiskajiem notikumiem. “Tiesu medicīnas ekspertīze nav konstatējusi, ka aizturētais būtu atradies automašīnas salonā,” teikts prokuratūras paziņojumā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jau vēstīts, ka pirmdienas vakarā Vācijas galvaspilsētā Ziemassvētku tirdziņa laikā pūlī iebraukusi kravas automašīna. Notikušais klasificēts kā apzināts uzbrukums, un pēc aktuālās informācijas tajā bojā gājuši 12 cilvēki, savukārt vēl vairāki desmiti nogādāti slimnīcā. Daļai no viņiem veselības stāvoklis ir ļoti smags.

Foto

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl