Komentāri
Nepietiekamu pierādījumu dēļ atbrīvots vīrietis, kuru turēja aizdomās par Berlīnes uzbrukumu

Pakistānietis, kurš tika turēts aizdomās kā Berlīnes uzbrukuma sarīkotājs, ir atbrīvots, jo neesot pietiekami daudz pierādījumu.

Britu raidsabiedrība BBC ziņo, ka otrdienas vakarā par viņa atbrīvošanu lēmusi Vācijas prokuratūra. Tas tiek pamatots ar to, ka nepietiek pierādījumu, kas apliecinātu šā vīrieša saistību ar traģiskajiem notikumiem. “Tiesu medicīnas ekspertīze nav konstatējusi, ka aizturētais būtu atradies automašīnas salonā,” teikts prokuratūras paziņojumā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jau vēstīts, ka pirmdienas vakarā Vācijas galvaspilsētā Ziemassvētku tirdziņa laikā pūlī iebraukusi kravas automašīna. Notikušais klasificēts kā apzināts uzbrukums, un pēc aktuālās informācijas tajā bojā gājuši 12 cilvēki, savukārt vēl vairāki desmiti nogādāti slimnīcā. Daļai no viņiem veselības stāvoklis ir ļoti smags.

Foto

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl