Nepiedienīgas uzvedības skandāls Igaunijā: Reivass atzīst, ka šī viņam ir “sāpīgākā mācība dzīvē”

Komentāri

Nepiedienīgas uzvedības skandālā iekļuvis bijušais Igaunijas valdības vadītājs Tāvi Reivass.

Ballītē komandējuma laikā Malaizijā viņš speciāli ar dzērienu aplējis kādu delegācijas pārstāvi, pēc tam provokatīvi dejojis, palaižot rokas. Skandālam pieņemoties spēkā, Reivass paziņojis par atkāpšanos no parlamenta vicespīkera amata.

Igaunijas parlamenta vicespīkers Tāvi Reivass kopā ar Uzņēmējdarbības attīstības veicināšanas fonda delegāciju bija devies uz Malaiziju. Pēc darba gaitām igauņi atpūtušies kādā klubā, un Reivass izmantojis iespēju padejot ar kādu delegācijas dāmu. Pēc vētrainā komandējuma Igaunijas medijos parādījās ziņas, ka bijušais valdības vadītājs kolēģei dejas laikā pietuvojies par ciešu un seksuāli uzmācies.

Par notikušo Reivass ceturtdien, 12. oktobrī, dabūja taisnoties Igaunijas TV3 sarunu šovā, uz kuru bija ieradies kopā ar savu kundzi.

Tāvi Reivass

Tāvi Reivass
Igaunijas parlamenta vicespīkers

Pirms divām dienām es saņēmu informāciju, ka viņa jutās ļoti neērti. Tik neērti, ka viņa gribēja, lai tas tiktu publiskots. Viņai bija svarīgi, lai tā būtu liela mācība man un pārējiem.

Sarunu šovā uz Reivasa taisnošanos noskatījās viņa sieva, kura atzina, ka ir satriekta par skandālu.

Reivass, kurš no 2014. līdz 2016. gadam vadīja Igaunijas valdību, atzina, ka šī viņam ir “sāpīgākā mācība dzīvē”, tomēr Igaunijas parlamenta deputāta mandātu viņš nenolikšot.

Lasi vēl