Komentāri

Nepiedienīgas uzvedības skandālā iekļuvis bijušais Igaunijas valdības vadītājs Tāvi Reivass.

Ballītē komandējuma laikā Malaizijā viņš speciāli ar dzērienu aplējis kādu delegācijas pārstāvi, pēc tam provokatīvi dejojis, palaižot rokas. Skandālam pieņemoties spēkā, Reivass paziņojis par atkāpšanos no parlamenta vicespīkera amata.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Igaunijas parlamenta vicespīkers Tāvi Reivass kopā ar Uzņēmējdarbības attīstības veicināšanas fonda delegāciju bija devies uz Malaiziju. Pēc darba gaitām igauņi atpūtušies kādā klubā, un Reivass izmantojis iespēju padejot ar kādu delegācijas dāmu. Pēc vētrainā komandējuma Igaunijas medijos parādījās ziņas, ka bijušais valdības vadītājs kolēģei dejas laikā pietuvojies par ciešu un seksuāli uzmācies.

Par notikušo Reivass ceturtdien, 12. oktobrī, dabūja taisnoties Igaunijas TV3 sarunu šovā, uz kuru bija ieradies kopā ar savu kundzi.

Tāvi Reivass

Tāvi Reivass
Igaunijas parlamenta vicespīkers

Pirms divām dienām es saņēmu informāciju, ka viņa jutās ļoti neērti. Tik neērti, ka viņa gribēja, lai tas tiktu publiskots. Viņai bija svarīgi, lai tā būtu liela mācība man un pārējiem.

Sarunu šovā uz Reivasa taisnošanos noskatījās viņa sieva, kura atzina, ka ir satriekta par skandālu.

Reivass, kurš no 2014. līdz 2016. gadam vadīja Igaunijas valdību, atzina, ka šī viņam ir “sāpīgākā mācība dzīvē”, tomēr Igaunijas parlamenta deputāta mandātu viņš nenolikšot.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl