Komentāri

Nepāla turpina atgūties no sestdien notikušās postošās zemestrīces. Aizvien tiek saņemtas jaunas ziņas par bojāgājušajiem, to skaits pašlaik pārsniedz 3600. Teju 7000 guvuši ievainojumus.

Vairāki desmiti upuru ir arī Nepālas kaimiņzemēs Indijā un Ķīnā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Internetā publiskots aculiecinieku video no Everesta, kur alpīnistu grupa iekļuva zemestrīces izraisītā sniega lavīnā, kas prasīja vismaz 18 cilvēku dzīvības.

Nepālā turpina ierasties starptautiskas glābšanas komandas, kas iesaistījušās gruvešu pārmeklēšanā. ANO bērnu aģentūra tikmēr paziņojusi, ka aptuveni miljons bērnu zemestrīces dēļ palikuši bez jumta virs galvas un viņiem steidzami nepieciešama humānā palīdzība.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl