Nepalaid garām un esi informēts! TV3 Ziņas no ASV vēstīs par prezidenta vēlēšanām

2 komentāri
Nepalaid garām un esi informēts! TV3 Ziņas no ASV vēstīs par prezidenta vēlēšanām
TV3 Ziņas

Prezidenta vēlēšanas Amerikā pasaules uzmanības lokā ir reizi četros gados, bet šogad, kad aci pret aci stājušies Hilarija Klintone pret Donaldu Trampu – jo īpaši! TV3 Ziņu žurnāliste Kristīne Žilde-Krēvica un operators Rolands Polītis dodas uz ASV, lai ne vien ziņās stāstītu par amerikāņu dzīvi vēlēšanu gaidu gaisotnē, bet arī veidotu dokumentālu stāstu par amerikāņu izdarīto izvēli.

Sekojiet līdzi speciālreportāžām no ASV, sākot ar 5. novembri, ik dienu plkst. 19.00 TV3 Ziņās, bet 12. novembrī plkst. 19.35 skatītāju vērtējumam tiks nodota dokumentālā filma Pirmā persona!

Kristīne Žilde-Krēvica, TV3 Ziņu korespondente:

Uz ASV dodos patiesi liela notikuma gaidās un gatava jebkādam iznākumam. Lai arī varētu šķist, ka vēlēšanu rezultāts jau izšķirts un Trampa nonākšana tik tālu pati par sevi bijusi kļūda, es tomēr nebūtu tik droša, ka amerikāņu balsojums būs vienprātīgs. Par maz novērtēta neapmierinātība, kas daudzos mīt tieši pret Hilariju. Cenšoties spītēt Klintonu klanam, var tikt atdota balss par prezidenta amatam kliedzoši nepiemēroto Trampu. Tiklab var nospēlēt ”sievietes” kārts un par prezidentu var kļūt Klintone. Liela daļa uzrunāto amerikāņu gan godīgi teikuši – izvēle šoreiz jāizdara starp sliktu un vēl sliktāku.

Lai arī daudzkārt jau atkārtots, šīs patiesi ir vēsturiskas vēlēšanas. Ne vien pirmo reizi Amerikas Savienoto Valstu prezidenta amatam ir nominēta sieviete, kas valstij ar visai smagnējo vēsturi ir ārkārtīgi augsts sasniegums, bet pirmo reizi kāda no lielajām partijām šim amatam izvirzījusi cilvēku ar tik apšaubāmu reputāciju kā Donalds Tramps. Iespējams, tas ir pierādījums milzīgajai naudas varai politikā, bet, iespējams, tieši Tramps atspoguļo vairuma amerikāņu sabiedrības domas.

To uzzināsim 8. novembrī, kad ASV pilsoņiem būs jāizdara izvēle starp Klintoni un Trampu, politiķi un biznesmeni, pieredzi un naudu. Vēsturiskajā brīdī klāt būs arī TV3 ziņu filmēšanas grupa – žurnāliste Kristīne Žilde-Krēvica un operators Rolands Polītis. Ik vakaru TV3 ziņās gaidāmas reportāžas no Savienotajām Valstīm, bet uzreiz pēc vēlēšanām – 12. novembrī gaidāma Kristīnes Žildes-Krēvicas veidotā dokumentālā filma Pirmā persona, kurā jau tiks izvērtēta amerikāņu izvēle.

TV3 Ziņas – ASV prezidenta vēlēšanu notikumu epicentrā!

TOP komentāri

  • Alens Kasbars-Kasparovičs
    +4 +2 -2

    Alens Kasbars-Kasparovičs

    Kas veel nav redzeejis,kaa Klintone smejas par Kadafi naavi,kad vins tureeja rokaas visu Afriku! Tagad,kad vina nav -beeglu pluusma uz eiropu neapstaajas!!! Hilarija Klintone ,kaa strateegis to loti labi zinaaja!!!!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl