Nepālā turpinās atlūzu savākšana pēc traģiskās aviokatastrofas

0 Komentāru
Nepālā turpinās atlūzu savākšana pēc traģiskās aviokatastrofas
EPA/LETA

Katmandu lidostā Nepālā turpinās atlūzu savākšanas darbi pēc traģiskās Bangladešas lidmašīnas katastrofas. Avārijā, kurā tiek vainots lidostas personāls, dzīvību zaudēja 49 cilvēki.

Avārijas vietā redzamas izmētātas cilvēku personīgās mantas un fragmenti no lidmašīnas. Vēl vairāk nekā 20 cilvēku atgūstas slimnīcā. Lidsabiedrība jau izteikusi pārmetumus personālam Katmandu – vienīgajai Nepālas starptautiskajai lidostai.

Notikuma vietā ieradušās arī valsts amatpersonas. Premjers Šarma Oli solīja pēc iespējas ātrāk atklāt notikušā iemeslus. Pati lidostas vadība norāda, ka lidmašīna skrejceļam pielidojusi no nepareizās puses. Tomēr radio ieraksti pirms avārijas vēsta, ka arī paši lidostas dispečeri, iespējams, kļūdījušies norādījumos.

Nepālā pēdējos gados notikušas vairākas aviokatastrofas, kas negatīvi ietekmējušas valsts tūrisma industriju. Par to liecina vien fakts, ka valsts aviosabiedrības nedrīkst pārvadāt pasažierus Eiropas Savienībā. Galvenokārt vainota sliktā infrastruktūra vai darbinieku zemā sagatavotība.

0 Komentāru