Komentāri
Nepālā turpinās atlūzu savākšana pēc traģiskās aviokatastrofas
EPA/LETA

Katmandu lidostā Nepālā turpinās atlūzu savākšanas darbi pēc traģiskās Bangladešas lidmašīnas katastrofas. Avārijā, kurā tiek vainots lidostas personāls, dzīvību zaudēja 49 cilvēki.

Avārijas vietā redzamas izmētātas cilvēku personīgās mantas un fragmenti no lidmašīnas. Vēl vairāk nekā 20 cilvēku atgūstas slimnīcā. Lidsabiedrība jau izteikusi pārmetumus personālam Katmandu – vienīgajai Nepālas starptautiskajai lidostai.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Notikuma vietā ieradušās arī valsts amatpersonas. Premjers Šarma Oli solīja pēc iespējas ātrāk atklāt notikušā iemeslus. Pati lidostas vadība norāda, ka lidmašīna skrejceļam pielidojusi no nepareizās puses. Tomēr radio ieraksti pirms avārijas vēsta, ka arī paši lidostas dispečeri, iespējams, kļūdījušies norādījumos.

Nepālā pēdējos gados notikušas vairākas aviokatastrofas, kas negatīvi ietekmējušas valsts tūrisma industriju. Par to liecina vien fakts, ka valsts aviosabiedrības nedrīkst pārvadāt pasažierus Eiropas Savienībā. Galvenokārt vainota sliktā infrastruktūra vai darbinieku zemā sagatavotība.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl