Komentāri

Nepālas rietumu daļā notikusi vēl vien zemestrīce. Tas noticis tikai divas nedēļas pēc postošās dabas katastrofas, kurā gāja bojā vairāk nekā astoņi tūkstoši cilvēku. Patlaban zināms, ka zemestrīcē gājuši bojā vismaz 4 cilvēki.

Zemestrīce notikusi netālu no Everesta.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Saskaņā ar ASV Ģeoloģijas dienesta (US Geological Survey) datiem nupat kā notikušās zemestrīces stiprums ir 7,4 balles. Iepriekš, pirms divām nedēļām, notikušās zemestrīces stiprums bija 7,8 balles.

Satricinājums no šīs zemestrīces bija jūtams pat tik tālu kā Indijas galvaspilsētā Deli, kā arī Bangladešas galvaspilsētā Dakā.

Avots: AFP/Twitter

Avots: AFP/Twitter

Jau ziņojām, ka postoša zemestrīce Nepālā notika 26. aprīlī. Pazemes grūdieni bijuši jūtami visā valstī un lielā daļā Indijas un Bangladešas. Zemestrīces laikā Nepālā atradās arī 43 Latvijas valstspiederīgie. Piemēram, rīdziniekus Ļubovu Bežani un Ilju Dubovski zemestrīce pārsteidza ceļā, kad pāris devās prom no kalniem uz galvaspilsētu Katmandu. Plašāk lasi šeit!

Saistībā ar aprīļa beigās notikušo zemestrīci Nepālā Latvijā sašutumu radīja ziņa, ka seši Latvijas pilsoņi bija iesprostoti zemestrīces izpostītajā Nepālā un lūdza palīdzību sociālajā tīklā Facebook. Valsts esot atteikusies glābt iesprostotos pilsoņus.

Skaties video!

Lasi vēl