Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Ceturtdiena, 27. jūlijs

Marta, Dita, Dite

Horoskops aunam

Ar ambīcijām viss būs kārtībā, tās būs pietiekoši, lai radoši izpaustos un nekautrētos sava darba augļus izrādīt arī citiem. Ja vēlies atbrīvoties no negatīvām emocijām, vislabāk dodies pie jūriņas.

Horoskops vērsim

Sakārto savu jūtu pasauli un atbrīvojies no aizvainojuma, skaudības un nosodījuma. Kļūsti maigāks un pielaidīgāks. Nenāktu par ļaunu apmeklēt kādu masāžu vai alternatīvu dziedniecības procedūru.

Horoskops dvīņiem

Tavas šaubas var izrādīties pamatotas. Tavi sāncenši, konkurenti vai vienkārši nelabvēļi šodien var rīkot sacelšanos. Aizsargājoties nekļūsti pārāk agresīvs, jo viss process var iziet ārpus kontroles.

Horoskops vēzim

Klausies, kad sāks runāt tava intuīcija un nesteidzies ar svarīgiem lēmumiem, lieliem pirkumiem vai galīgiem secinājumiem. Iespējams būs jāatsakās no kāda nodoma no tevis neatkarīgu iemeslu dēļ.

Horoskops lauvai

Šodien jāparāda zibenīga reakcija un situācijas izpratne, jo uz kārts būs likts ģimenē notiekošais. Naudiņa, kas kavējusies atradīs ceļu pie tevis un būtiski uzlabos finansiālo situāciju.

Horoskops jaunavai

Radošajos plānos parādīsies visa tavas personības kapacitāte. Apskati un izanalizē visus variantus, pirms sāc realizēt savus plānus. Paplašini savas darbības vai pakalpojumu klāstu un sajutīsi izmaiņas materiālajā nodrošinājumā.

Horoskops svariem

Šodien attiecības ģimenē var piedzīvot uzplaukumu vai pasliktināšanos tavas uzvedības rezultātā. Neaizmirsti par pieticību un piedošanu. Tas attiecas arī uz finansiāliem darījumiem.

Horoskops skorpionam

Tavas pašsajūtas uzlabošanās vai pasliktināšanās pamatā būs domas. Tāpēc uzmani un kontrolē savu domāšanas procesu. Vislabāk dienu pavadīt mežā vai pie jūras un pēc iespējas tālāk no cilvēku pūļiem.

Horoskops strēlniekam

Šodien nevajadzētu uzņemties kādas jaunas saistības vai uzsākt jaunu projektu. Jātiek galā ar vecajām lietām – problēmām, dokumentiem. Tās šobrīd ir svarīgi atrisināt un pastāv liela iespēja to izdarīt teicami.

Horoskops mežāzim

Šodien uzraugi un pieskati, to, ko jau esi sasniedzis, lai kāds nepiesavinās tavu darbu augļus. Neļaujies ilūzijām un nepiekrīti vieglu peļņu sološiem darījumiem un afērām.

Horoskops ūdensvīram

Šodienu labāk pavadīt vienā vietā un nedoties darījumu izbraucienos, jo sastrēgumos vai tehniskās ķibelēs zaudēsi ļoti daudz laika. Ieteicams nodarboties ar naudas plūsmas – izdevumu un ieņēmumu plānošanu.

Horoskops zivīm

Šodien nežēlojot pūles un atdevi vari sasniegt teicamus rezultātus jebkurā darbībā. Darbabiedru vai klientu simpātijas dos tev papildus iedvesmu un palīdzēs tikt galā ar nogurumu, kas šodien var būt īpaši traucējošs.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..
Komentāri
Nepakļaujies valdības propagandai un balso par izstāšanos no ES, aicina bijušais Londonas mērs
FOTO: LETA

Vairākās Lielbritānijas pilsētās teju katru dienu norisinās dažādas protesta akcijas, kuru laikā Lielbritānijas referenduma atbalstītāji pauž nosodījumu Lielbritānijas valdībai, kas, viņuprāt, nodarbojas ar tautas iebiedēšanu.

Referenduma atbalstītāji aicina iedzīvotājus nepakļauties valdības īstenotajai propagandai par to, ka, izstājoties no Eiropas Savienības (ES), Lielbritānija būtu pakļauta ekonomiskam sabrukumam.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Bijušais Londonas mērs Boriss Džonsons, kurš ir viens no vadošajiem kampaņas iniciatoriem, paudis, ka Lielbritānijas valdība šobrīd īsteno tādu pašu propagandu, kā 1992. gadā, kad valdība aicināja Lielbritānijas sterliņu mārciņu saglabāt Eiropas valūtas kursu mehānismā.

“Viņi teica, ka būs katastrofa, viņi teica, ka procentu likmes ies uz augšu un tam sekos ekonomiskā katastrofa. Un kas notika, tas bija? Tas tikai nāca par labu mūsu ekonomikai, “viņš piebilda.

Džonsons arī aicināja iedzīvotājus izvērtēt pozitīvās un negatīvās lietas, kas notikušas, kopš Lielbritānijas iestāšanās ES, un nepakļauties valdības spiedienam.

Jau ziņojām, ka Lielbritānijas valdība paziņojusi, ka valstij jāpaliek ES, lai pasargātu savu ekonomiku un starptautiskās izredzes.

Valdība uzstāj, ka, saglabājot dalību blokā, Lielbritānijai būs spēcīgāka aizsardzība pret organizēto noziedzību un terorismu, kas šā brīža situācijā ir primāra.

Atgādinām, ka referendums par izstāšanos no ES Lielbritānijā norisināsies 23. jūnijā.

Lasi vēl