Nemiernieki pamet Alepo; kaujas pilsētā ir beigušās

Komentāri

Izšķirošs pavērsiens gadiem ilgušajā Sīrijas pilsoņu karā. Sīrijas valdības spēki Bašara al Asada vadībā pilnībā pārņēmuši kauju karstāko punktu – Alepo pilsētu.

Par Sīrijas armijas panākumiem ANO drošības padomei paziņoja Krievijas vēstnieks ANO Vitālijs Čurkins. Līdz ar to formāli četrus gadus ilgušās kaujas Alepo ir beigušās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pēdējo stundu laikā apkārtnē nav dzirdami šāvieni un gaisa uzlidojumi. Vietējie žurnālisti ziņo, ka nemiernieki piekrituši piedāvājumam nolikt ieročus un pamest aplenkto Alepo austrumu daļu autobusos. Čurkins apstiprina Asada spēku pozīcijas.

“Militārās aktivitātes Alepo austrumos ir beigušās. Šobrīd vairs nav jāveic sarunas par speciālo humāno operāciju nepieciešamību. Sīrijas valdība kontrolē austrumu Alepo,” norādījis Krievijas vēstnieks ANO, Vitālijs Čurkins.

Sīrijas valdība sola nodrošināt transportu Alepo austrumu iedzīvotājiem un nemierniekiem, kuri vēlēsies pamest izpostīto pilsētas daļu. Tomēr daudzus māc bažas, par valdības spēku vardarbību arī pēc labprātīgas padošanās.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl