Komentāri

Pasaule attopas pēc pārsteiguma, kad par ASV prezidentu ievēlēts skandalozais miljardieris Donalds Tramps. Taču ir arī sekas – viņa uzvara izprovocējusi protestus Amerikas Savienotajās Valstīs.

Paaužot neapmierinātību pret jaunievēlēto prezidentu, agresīvi noskaņoti cilvēku pūļi dedzinājuši ASV karogus, atkritumu tvertnes un iesaistījušies kautiņos.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Oregonas štatā demonstranti bloķēja satiksmi, aizkavējot vilcienus uz divām dzelzceļa līnijām, bet citi dedzināja ASV karogus. Līdzīgi protesti bijuši arī Kalifornijas štata Oklendā, aicinot rīkot atkārtotas vēlēšanas.

Foto: protesti ASV

Miermīlīgāks protests aizvadīts Vašingtonā, kur vairāki simti demonstrantu ar svecītēm sapulcējās Baltā nama priekšā, kritizējot to, ko viņi dēvēja par Trampa rasismu, seksismu un ksenofobiju. Protestos piedalījās arī tūkstošiem cilvēku Čikāgā, Filadelfijā, Portlendā, Sietlā un citās pilsētās.

Ņujorkā protestētāji sapulcējās Jūnienskvērā un devās uz Trampa torni, kura priekšā skandēja saukļus – ”Ne mans prezidents!’, ”Apturēt prezidentu Trampu.” Tiek lēsts, ka kopumā protestos piedalījušies vairāki simti tūkstoši amerikāņu.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl