Komentāri
Ņemcovs: Putina “Jaunkrievijas” projekts tiek slēgts
()

Krievijas prezidentam Vladimiram Putinam nav izdevies sasniegt nevienu no saviem mērķiem Ukrainā un “Jaunkrievijas” projekts tiek slēgts, sociālajā tīklā “Facebook” raksta viens no pazīstamākajiem Krievijas opozīcijas līderiem, bijušais vicepremjers Boriss Ņemcovs.

Komentējot Kremļa paziņojumu par Putina rīkojumu atvilkt spēkus no “militārajām mācībām” Rostovas apgabalā pie Ukrainas robežas, Ņemcovs norāda, ka tas liecina par “projekta Jaunkrievija” slēgšanu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Neviens no Putina mērķiem nav sasniegts. Projekts “Jaunkrievija” tiek slēgts. Var atviegloti uzelpot un izdarīt dažus secinājumus. Tie ir šausminoši,” raksta Ņemcovs.

Putinam nav izdevies mēģinājums “piesaistīt Ukrainu Krievijai un panākt tās iekļaušanos Muitas savienībā. Panāca pilnīgi pretējo, Ukraina izvēlējās Eiropas vektoru un nekad neatgriezīsies Putina ietekmes orbītā.  Tagad jau ir skaidrs, ka Ukraina cieši un uz ilgu laiku ir saistīta ar NATO. Notiek kopīgas Ukrainas un NATO mācības, veidota militāri-tehniskā sadarbība ar aliansi”, norāda Ņemocovs.

“Gribēja cieņu no ukraiņu tautas puses. Ieguva ienaidnieku uz daudziem gadiem un Putins-p****s. Gribēja Jaunkrieviju no Doņeckas līdz Odesai. Ieguva Doņeckas un Luhanskas apgabalu mazāko daļu. Gribēja koridoru uz Krimu caur Mariupoli. Ieguva pretestību un ierakumus, kurus raka Mariupoles krievi, lai neielaistu okupantu,” raksta Ņemcovs.

“Gribēja ieņemt Donbasu kā Krimu, bez neviena šāviena, saņēma 4000 nogalinātos abās pusēs. Gribēja, lai neciestu Krievijas ekonomika. Saņēma kapitāla bēgšanu virs 100 miljardiem dolāru, 40 rubļus par dolāru (kritums par vairāk kā 20%) un divciparu inflāciju produktiem. Kā arī pilnīgu ekonomikas apstāšanos bez investīcijām un inovācijām.”

“Gribēja atbalstu no impērijas piekritēju un nacionālistu puses (tādu kā Girkins, Sputņiks un Pogroms), ieguva no viņu puses pilnīgu naidīgumu un nodevēja titulu. Gribēja atzinību pasaules politikā. Kļuva par izstumto. No G8 padzina, nekur neaicina, visi sabiedrotie zem sankcijām, neviens negrib kontaktēties, izņemot [Baltkrievijas prezidentu Aleksandru] Lukašenko un [Kazahstānas prezidentu Nursultanu] Nazarbajevu. Un pat viņi atbalsta Ukrainas teritoriālo vienotību un prasa naudu. Īpaši veiksmīgs gājiens izdevās Aleksandram Grigorjevičam [Lukašenko] – viņš no Krievijas budžeta saņēma 3,5 miljardus dolāru gadā un paziņoja, ka Krieviju vajadzētu sadalīt starp Mongoliju un Kazahstānu,” raksta Ņemcovs.

“Vienīgais, ko gribēja un saņēma, ir augsts reitings, kas balstīts uz imperiālu histēriju un propagandas mašīnas ciniskiem meliem. Bet tas nav uz ilgu laiku. Drīz tauta sapratīs, ka cenas pieaugušas, bet ienākumi nav. Ilgi neizdosies visu gāzt uz Obamu,” raksta Ņemcovs.

“Lūk, tā viņš visus apspēlēja… Pirmkārt jau pašu Krieviju.”

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl