Komentāri
Ņemcova slepkavībā apsūdzētajam čečenam Dadajevam ir alibi, paziņo advokāts
Foto: AP/SCANPIX

Par Krievijas opozicionāra Borisa Ņemcova slepkavību aizdomās turētais Zaurs Dadajevs neesot vainojams politiķa slepkavībā, jo Ņemcova nāves brīdī Dadajevs atradies pavisam citā vietā un viņam ir alibi, paziņojis apsūdzētā advokāts.

Advokāts norādīja, ka Dadajevs Maskavā ieradies personisku iemeslu dēļ un palicis galvaspilsētā vairākas dienas. Viņš bijis Maskavā arī Ņemcova slepkavības brīdī, bet atradies pavisam citā vietā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Par alibi paziņojis arī Tamerlans Eskerhanovs, kurš arī tiek turēts aizdomās par līdzdalību Ņemcova slepkavībā. Viņš tiesā paziņoja, ka slepkavības brīdī atradies naktsklubā, kur strādā par apsargu. Kā norādīja viņa advokāte, alibi apliecinot arī videonovērošanas kameru ieraksts.

Varasiestādes Ņemcova slepkavībā ir apsūdzējusi piecus čečenu tautības vīriešus, paužot, ka viņus saniknoja Ņemcova paustā līdzjūtība Franču satīriskā laikraksta Šarlī Ebdo redakcijai.

Ņemcova līdzgaitnieki šo versiju uzskata par maz ticamu, kā arī pauduši versiju, ka Dadajeva atzīšanās panākta, viņu spīdzinot.

Lasi vēl