Komentāri
Ņemcova slepkavībā apsūdzētajam čečenam Dadajevam ir alibi, paziņo advokāts
Foto: AP/SCANPIX

Par Krievijas opozicionāra Borisa Ņemcova slepkavību aizdomās turētais Zaurs Dadajevs neesot vainojams politiķa slepkavībā, jo Ņemcova nāves brīdī Dadajevs atradies pavisam citā vietā un viņam ir alibi, paziņojis apsūdzētā advokāts.

Advokāts norādīja, ka Dadajevs Maskavā ieradies personisku iemeslu dēļ un palicis galvaspilsētā vairākas dienas. Viņš bijis Maskavā arī Ņemcova slepkavības brīdī, bet atradies pavisam citā vietā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Par alibi paziņojis arī Tamerlans Eskerhanovs, kurš arī tiek turēts aizdomās par līdzdalību Ņemcova slepkavībā. Viņš tiesā paziņoja, ka slepkavības brīdī atradies naktsklubā, kur strādā par apsargu. Kā norādīja viņa advokāte, alibi apliecinot arī videonovērošanas kameru ieraksts.

Varasiestādes Ņemcova slepkavībā ir apsūdzējusi piecus čečenu tautības vīriešus, paužot, ka viņus saniknoja Ņemcova paustā līdzjūtība Franču satīriskā laikraksta Šarlī Ebdo redakcijai.

Ņemcova līdzgaitnieki šo versiju uzskata par maz ticamu, kā arī pauduši versiju, ka Dadajeva atzīšanās panākta, viņu spīdzinot.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl