Nekārtības Grieķijā! Uzbrukumā bēgļu nometnei ievainots sīrietis

Komentāri
Nekārtības Grieķijā! Uzbrukumā bēgļu nometnei ievainots sīrietis
FOTO: LETA

Grieķijai piederošajā Hijas salā ir noticis uzbrukums migrantu nometnei, kurā tika nopietni ievainots viens sīriešu bēglis un vairāki citi tās iemītnieki palika bez pajumtes, piektdien paziņoja amatpersonas.

Uzbrukums Sudas nometnei, kurā tika mesti akmeņi un degbumbas, notika ceturtdien un piektdien dažas dienas pēc tam, kad parlamenta deputāti no neonacistu partijas Zelta rītausma bija apmeklējuši Hiju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tikmēr ceturtdienas vakarā nometnē tika iemestas degbumbas un tika piekauti divi brīvprātīgie, paziņoja policija, kas sākumā bija atteikusies apstiprināt šo incidentu.

Sašutums valdīja arī iepriekšējā vakarā pēc tam, kad migrantu grupas ielauzās alkoholisko dzērienu veikalā un nozaga petardes citā veikalā.

Policija pastāstīja, ka migranti izšāvuši nozagtās petardes uz vietējo iedzīvotāju mājām un automašīnām. Saistībā ar šo incidentu tika aizturēti trīs pusaudži no Alžīrijas un viens irākietis 40 līdz 50 gadu vecumā.

Grieķijas mediji ziņoja, ka uzbrukums nometnei ceturtdien bija atriebība par šo migrantu rīcību.

Grieķijas salās atrodas vairāk nekā 16 000 migrantu, kuriem netiek ļauts doties uz Grieķijas kontinentālo daļu un tālāk uz Eiropas ziemeļiem vai rietumiem. Nometnes šajās salās ir paredzētas mazāk nekā 7500 migrantiem, bet ir pārpildītas.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl