“Nejoko ar mani, kad piemini šos vārdus!” ASV kongresa spīkere Pelosi sarāj žurnālistu pēc jautājuma, vai viņa ienīst Trampu

0 Komentāru

ASV Pārstāvju palātas spīkere Nensija Pelosi ceturtdien, 5. decembrī, uzdeva Kongresa vadībai sagatavot likumprojektu par prezidenta Donalda Trampa impīčmentu, norādot, ka viņš ļaunprātīgi izmantojis pilnvaras.

Preses konferencē viņu ļoti sadusmoja žurnālista jautājums, vai viņa ienīst ASV prezidentu Donaldu Trampu.

Pelosi žurnālistam asi atbildēja: “Es nevienu neienīstu. Mani uzaudzināja katoļu ģimenē, es nevienu ienīstu. Es nevienu neienīstu visā pasaulē, tāpēc nevajag mani par to apsūdzēt.” Žurnālists centās attaisnoties, ka viņš neapsūdz, ka viņš atsaucas uz pārstāvja Kolinsa teikto, ka impīčments tiek rosināts tikai tāpēc, ka Tramps demokrātiem vienkārši nepatīk.

ASV kongresa spīkere turpināja: “Tam nav nekāda sakara. Ļaujiet man pateikt tikai to, es domāju, ka šis prezidents ir gļēvulis, kad ir jāpalīdz mūsu bērniem, kuri baidās no vardarbības ar ieročiem. Es domāju, ka viņš ir nežēlīgs, kad nenodarbojas ar palīdzības sniegšanu mūsu “sapņotājiem”, par kuriem mēs ļoti lepojamies. Es domāju, ka viņš noliedz klimata krīzi, tomēr tas attiecas uz vēlēšanām. Tad runa ir par vēlēšanām. Bet šis attiecas uz Amerikas Savienoto Valstu konstitūciju un faktiem, kas liecina, ka prezidents pārkāpj savu zvērestu. Un kā katoļticīgajai mani aizvaino, ka jūs vienā teikumā lietojat manu vārdu un vārdu “naids”. Es neienīstu nevienu, esmu audzināta tādā veidā, ka mana sirds ir pilna ar mīlestību, un es vienmēr aizlūdzu par prezidentu. Es visu laiku lūdzos par prezidentu. Tāpēc nejoko ar mani, kad runa ir par tādiem vārdiem. ”

0 Komentāru