Negaidīti miris bijušais Krievijas antidopinga aģentūras direktors Kamajevs

Komentāri

Negaidīti miris bijušais Krievijas antidopinga aģentūras direktors Ņikita Kamajevs. Viņš pirms diviem mēnešiem bija spiests atstāt amatu liela dopinga skandāla dēļ.

Pēc antidopinga aģentūras sniegtās informācijas, Kamajeva nāves iemesls ir sirdstrieka. Pēc slēpošanas viņš pēkšņi sūdzējies par stiprām sāpēm krūtīs, un, mediķiem nespējot palīdzēt, viņš miris.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kamajeva bijušie kolēģi medijos izteikušies, ka nekad iepriekš par sirds problēmām viņš nebija stāstījis.

Uzmanības centrā Kamajeva vadītā aģentūra nonāca pērn decembrī, kad Pasaules antidopinga uzraugi Krievijas vieglatlētus apsūdzēja valsts atbalstītā dopinga lietošanā un korupcijā. Šī iemesla dēļ Krievijas vieglatlētiem ir liegta dalība starptautiskās sacensībās. Apdraudēta ir arī valsts sportistu dalība Riodežaneiro olimpiskajās spēlēs, ja Krievijas antidopinga aģentūra nespēs pierādīt, ka nelikumīgā prakse patiešām ir izskausta.

Foto

Video

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl