Komentāri

Aprit pusgads, kopš iedzīvotāji Mančestrā piedzīvoja teroraktu. Dziedātājas Arianas Grandes koncerta laikā notika sprādziens, un tā laikā dzīvību zaudēja 22 cilvēki, bet vēl vairāki desmiti tika ievainoti.

Tagad ikdienā ieeja Mančestras arēnā, kurā notika Grandes koncerts un traģiskais terorakts, ir slēgta. Kā notikuma vietā novēroja portāls Skaties.lv, – abas ieejas ir norobežotas un izlikts uzrakts “notiek rekonstrukcija”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Savukārt, tuvojoties Ziemassvētku laikam, pilsētā jau darbu sākuši vairāki svētku tirdziņi, un tajos ieviesti dažādi drošības pasākumi. Ziemassvētku tirdziņos var manīt bruņotas policijas klātbūtni, kā arī tie ir norobežoti ar betona blokiem. Kā vēsta britu raidorganizācija BBC, bruņotas policijas klātbūtni paredzēts nodrošināt arī lidostā un pilsētas ielās, lai pastiprinātu drošību pēc Mančestras arēnā piedzīvotā terorakta gada pirmajā pusē.

Pusgadu pēc notikušā terorakta Mančestrā dzīvojošā latviete atzīst, ka izjūt zināmu nedrošību, taču to pastiprina ne vien apziņa par notikumiem pirms pusgada, bet arī pērn Berlīnes Ziemassvētku tirdziņā notikušais terorakts, kad cilvēku pūlī iebrauca kravas automašīna.

Dace
latviete Mančestrā

Ejot uz Ziemassvētku tirdziņu Mančestrā, satraukums nedaudz bija. Tagad vairāk pievēršu uzmanību tam, kas notiek apkārt. Bet nav arī tā, ka bail no mājām iziet.

Video! Ar betona blokiem norobežotais Ziemassvētku tirdziņš Mančestrā!

Jau vēstīts, ka ASV brīdina par terorisma draudiem Eiropā. ASV drošības dienesti izdevuši brīdinājumu, kurā aicina ASV pilsoņus izvairīties no došanās uz Eiropas valstīm Ziemassvētku un Jaungada brīvdienu sezonā. 

Uz vienu no lielākajiem tirdziņiem, kas atrodas Mančestras pilsētā devās arī ”LNT Ziņu” komanda. Speciālreportāžu skaties šeit!

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl