Komentāri
Nebūs bezvīzu režīma – nebūs bēgļu plūsmas mazināšanas, Turcija izsaka ultimātu ES
FOTO: LETA

Nebūs bezvīzu režīma ar Eiropas Savienību (ES) Turcijas pilsoņiem – nebūs arī nelegālās imigrācijas uz Eiropu mazināšana, šādu ultimātu izteicis Turcijas prezidents Redžeps Tajips Erdogans.

Viņš arī piebilda, ka gadījumā, ja līdz 1.jūlijam Turcija nesaņems konkrētu piedāvājumu no ES, Turcijas parlaments noraidīs panākto vienošanos par imigrācijas ierobežošanu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tā paredz, ka Turcija uzņems atpakaļ nelegālos imigrantus, kuri ierodas Grieķijas salās, apmaiņā pret Eiropas pretimnākšanu vairākos jautājumos, tostarp trīs miljardu eiro lielu palīdzību un bezvīzu režīmu.

Tomēr ES uzstāj, ka Turcijai vispirms jāizpilda visi 72 vienošanās kritēriji, jāizdara jāgroza pretterorisma likums un jāveic reformas preses brīvības jomā – tas nav izdarīts.

Izskanējis, ka ES iecere līdz 1. jūlijam piedāvāt Turcijai bezvīzu režīmu, domājams, būs jāatliek, jo pastāv bažas, ka Ankara nespēs laikus izpildīt būtiskākos nosacījumus.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl