Komentāri

Neapskaužams liktenis piemeklējis kādu Lielbritānijas pilsoni Apvienotajos Arābu Emirātos, kam piespriests trīs mēnešu cietumsods par to, ka viņš kādā Dubaijas bārā nepiedienīgi pieskāries kādam citam vīrietim.

27 gadus vecais Džeimijs Harobs no Skotijas tika arestēts uzreiz pēc tam, kad viņš bārā “Rock Bottom”, kas ir regulāra pulcēšanās vieta turīgiem ārvalstniekiem, bija pieskāries kāda Vācijas pilsoņa gurniem – un vācietis par to ziņoja vietējai policijai.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Dubaijas emirāts, kas ir reģionālais darījumu un tūrisma centrs, cenšas piesaistīt ārvalstu uzņēmējus un tūristus, ļaujot viņiem lietot alkoholiskos dzērienus viesnīcās un bāros, tomēr līdz ar ārzemnieku pieplūdumu ļoti stingri kontrolē vietējos, musulmaņu tradīcijās balstītos likumus attiecībā pret homoseksuālismu un nepiedienīgu uzvedību sabiedriskās vietās.

Aizturētais skots gan taisnojies, ka ticis pārprasts. Incidenta dēļ viņš zaudējis darbu un ar grūtībām spēj segt tiesu izdevumus, tāpēc viņam nebūtu viegli pārsūdzēt spriedumu un turpināt tiesāšanos.

Par laimi, viņam tas nebūs jādara, jo Dubaijas šeihs Mohameds bin Rašids al Maktums ar īpašu rīkojumu atcēlis visas apsūdzības pret nežēlastībā kritušo Lielbritānijas pilsoni.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl