Komentāri

Krievija ir sākusi karu pret savu kaimiņvalsti, bet, neraugoties uz pierādījumiem, turpina to noliegt, par to liecina jauns pētījums par Krievijas militāro klātbūtni Austrumukrainā. Izpētot publiski pieejamo informāciju, eksperti atklājuši, ka ļoti vienkārši ir pierādāma gan krievu karavīru klātbūtne Ukrainā, gan Krievijas armijas tehnikas izmantošanu kaujās, atmaskojami arī Kremļa meli.

Pētījumus par Krievijas militāro iesaisti konfliktā Austrumukrainā tapis starptautisko attiecību domnīcas Atlantic Council paspārnē.

Izanalizējot publiski pieejamo informāciju – gan ziņas un fotogrāfijas medijos, gan informāciju, kas publicēta sociālajos tīklos, eksperti pārliecinājušies, ka pierādīt Krievijas klātbūtni konfliktā nav sarežģīti. Kara muzejā šodien notika šā pētījuma rezultātu prezentācija.

Pētnieki akcentē, ka sabiedrībai ir tiesības zināt, kas patiesībā notiek Ukrainā. Šis pētījums var kalpot kā pamats debatēm. Rietumvalstu politiķiem būtu atklāti jārunā par Krievijas karu pret Ukrainu.

Tikmēr iedvesmojoties no Atlantijas padomes pētījuma, amerikāņu žurnālists Saimons Ostrovskis, izveidojis video par to, kā atmaskojis kādu Ukrainā karojušu Krievijas karavīru.

Žurnālists izpētījis viņa profilu sociālajos tīklos un personīgi devies uz vietām, kur karavīrs fotogrāfējies. Viena no bildēm uzņemta arī kara izpostītā ciematā Ukrainā.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl