Komentāri

Krievija ir sākusi karu pret savu kaimiņvalsti, bet, neraugoties uz pierādījumiem, turpina to noliegt, par to liecina jauns pētījums par Krievijas militāro klātbūtni Austrumukrainā. Izpētot publiski pieejamo informāciju, eksperti atklājuši, ka ļoti vienkārši ir pierādāma gan krievu karavīru klātbūtne Ukrainā, gan Krievijas armijas tehnikas izmantošanu kaujās, atmaskojami arī Kremļa meli.

Pētījumus par Krievijas militāro iesaisti konfliktā Austrumukrainā tapis starptautisko attiecību domnīcas Atlantic Council paspārnē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Izanalizējot publiski pieejamo informāciju – gan ziņas un fotogrāfijas medijos, gan informāciju, kas publicēta sociālajos tīklos, eksperti pārliecinājušies, ka pierādīt Krievijas klātbūtni konfliktā nav sarežģīti. Kara muzejā šodien notika šā pētījuma rezultātu prezentācija.

Pētnieki akcentē, ka sabiedrībai ir tiesības zināt, kas patiesībā notiek Ukrainā. Šis pētījums var kalpot kā pamats debatēm. Rietumvalstu politiķiem būtu atklāti jārunā par Krievijas karu pret Ukrainu.

Tikmēr iedvesmojoties no Atlantijas padomes pētījuma, amerikāņu žurnālists Saimons Ostrovskis, izveidojis video par to, kā atmaskojis kādu Ukrainā karojušu Krievijas karavīru.

Žurnālists izpētījis viņa profilu sociālajos tīklos un personīgi devies uz vietām, kur karavīrs fotogrāfējies. Viena no bildēm uzņemta arī kara izpostītā ciematā Ukrainā.

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl