Komentāri

Pazīstamais Kremļa kritiķis Aleksejs Navaļnijs saņēmis 30 dienu administratīvo arestu par vakardienas plašo protestu rīkošanu Maskavā un daudzās citās lielākajās Krievijas pilsētās.

Navaļniju aizturēja policija pie pašām viņa mājas durvīm pirms došanās uz gājienu Maskavas centrā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto: Maskavā un citās Krievijas pilsētās notiek plaši protesti

Tiesā viņam nolasīts spriedums, kurā viņu apsūdz masu pasākumu rīkošanas likuma pārkāpšanā. Šī ir jau otrā reize, kad Navaļnijs šogad paturēts arestā – pēc iespaidīgajiem Maskavas protestiem martā viņam aiz restēm nācās pavadīt 15 dienas.

“Viss, kas vakar notika, parāda, lieli cilvēku pūļi nevar tikt represēti. Varasiestādes neko nevar padarīt ar desmitiem tūkstošiem cilvēku, kuri iziet ielās, tādēļ mums jāturpina miermīlīgi protestēt, vai arī, ja mums to neļaus, iesim tāpat!” tā par protestiem izteicies Navaļnijs.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl